Moustache

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. április 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk

Miss Sporty Lasting Colour Maxi Brush Up To 10 Days Körömlakk
2015. június 9.

Régóta szemezgetek a vörös körömlakkokkal, most pedig megláttam ezt akciósan, és úgy voltam vele, hogy ha már akciós is és még kéne is ilyen akkor kosárba vele. A 10 napos tartósságot nálam mindennapi teendők mellett nem tartja be, de egy hétig minden gond nélkül fent marad alaplakkal. Az ecsettel nagyon könnyű dolgozni, és a színe is nagyon szép :) Nekem most nyáron biztosan az egyik kedvenc körömlakkom lesz :)

Avon Advance Techniques Selymesítő Sampon Nehezen Kezelhető Hajra

Avon Advance Techniques Selymesítő Sampon Nehezen Kezelhető Hajra
2015. május 17.

Hihetetlen szénaboglya hajam van, az a nem göndör, de nem is egyenes, száll mindenfelé, főleg fésülködés után. Körülbelül 1 hónapja tértem át erre a samponra, és imádom! Azóta sokkal fényesebb és kezelhetőbb a hajam, végre kibontva is felvállalhatom! :) Mondjuk nem magában használom, egy Balea-s balzsamot használok utána, de ez a kettő nálam hihetetlen eredményeket ért el, biztos, hogy újraveszem :)

Seacret Cuticle Oil Körömápoló Olaj

Seacret Cuticle Oil Körömápoló Olaj
2015. május 15.

Nagyon régóta megvan, amikor megkaptam akkor még nem volt szükségem rá, mostanában viszont körülbelül fél éve a folyamatos lakkozástól-lemosástól nagyon elgyengül a körmöm, folyamatosan tört, amit pedig lerágtam szóval eléggé tönkrementek a körmeim, és ez a kezembe akadt egy pakolás alkalmával, gondoltam rosszabb már úgy se lehet. Két hete használom, és szuper! Nem mondom, hogy 100%-osan ugyanolyan jó állapotban vannak a körmeim mint régebben, de látványosan javult a rendszeres használat mellett, és ahhoz képest, hogy milyen kicsi adagnak látszik, nagyon lassan fogy, sokáig elég (: Ha esetleg elfogyna (ami nem valószínű ha így folytatja :D ) biztosan újraveszem (: