Mower

Regisztráció dátuma: 2015. december 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. december 28.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Speick Aktiv Shampoo Regeneration & Moisture

Speick Aktiv Shampoo Regeneration & Moisture
2018. március 15.

Annyira örülök, hogy megtaláltam ezt a sampont. (Müllerben) Már lassan 2 éve kísérletezek, hogy megtaláljam a megfelelőt. Régebben a Himalaya sampont használtam, de valamit megváltoztattak az összetevőkben és azóta nem használom. Szerettem volna egy natúr, parabén, SLS stb. mentes sampont, ami nem nehezíti el a hajamat és nagyon nehéz volt ilyet találni. Hosszú, sűrű hajam van, nem zsírosodik olyan hamar, bár a kísérletezéseket megsínylette. Az illata kellemes, nem tolakodó, enyhén citrusos. Az állaga gélszerű, nem habzik annyira, mint egy normál sampon, de meglepően jól teljesít egy natúr samponhoz képest. És, ami a legfontosabb, könnyen kimosható, nem nehezíti el a hajat, nem zsírosodik tőle. A hajszálak végei is kevésbé töredeznek. Az egyetlen baj, hogy gyorsan fogy, de így is újra vettem. Nagyon szeretem.

Holika Holika Pig-nose Clear Black Head 3-step Kit

Holika Holika Pig-nose Clear Black Head 3-step Kit
2018. március 15.

Nekem bevált, szerintem újra fogom venni. A pórusokat szépen kitisztította, bár nekem nincsenek olyan látványosan eltömődve, de így is jól teljesített. A 3. lépéses gél az valami csoda volt. Reggelre mikor felkeltem, olyan sima lett tőle az orrom, hogy öröm volt nézni. Semmi pirosság vagy irritáció nem lépett fel. Kissé időigényes, de megéri. Érdemes figyelni a különböző árkategóriára, és hogy, honnan rendeli az ember. A 200Ft-os Kínából rendelt, nagy valószínűleg hamisítvány, így ne is várjunk tőle ugyan olyan eredményt.

Hada Labo Rohto Gokujyn Hyaluronic Acid Lotion

Hada Labo Rohto Gokujyn Hyaluronic Acid Lotion
2018. január 11.

Nagyon szeretem ezt a terméket. "Ezer éve" használom, nem véletlenül. Mondjuk én csak nappalra kenem fel, de arra tökéletes. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést az arcon. És nem mellesleg, sminkelni is könnyű rá. Nagyon kis mennyiség is elég belőle, így extra gazdaságos. Ez az egyik alap krémem, amit újra is veszek. Anyumnak is adtam belőle, ő is imádja.