Mozart

Regisztráció dátuma: 2013. október 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. október 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Essence Effect Eyeshadow

Essence Effect Eyeshadow
2015. január 28.

Már régóta kinéztem magamnak ezeket a szemfestékeket, de hamar el is feledkeztem róluk. Aztán most, hogy elkezdődött az akció végignézegettem a kifutótermékeket, és természetesen ez volt az első amit megvettem. Már 3 szín birtokosa vagyok (nem tervezek többet, nem az én világom a többi szín..). Mindhárom elég jól pigmentált (persze eltérően), és kifejezetten tartósak, ha képesek vagyunk várni egy picit amíg megszáradnak.
A 01 eagypt's treasure-től vártam azt, hogy 'Ez igen! A kedvencem lesz', de a narancsos beütése kicsit csalódást okozott.
A 02 brazil's sunset egy gyönyörű pezsgőszín, egyszerűen leírhatatlan, ez tipikusan az, amit látni kell!
A 06 UK's stonehenge egy szürkés árnyalat, a leggyengébb a három közül, de ez számomra az a sminkkellék amit magaddal viszel a buliba és kicsit igazítasz a sminkeden ha már szörnyű a helyzet, tehát nem fog a fiók aljára kerülni.

Ha kíváncsiak vagytok a tesztekre és a teljes véleményemre kattintsatok a blogomra:

Essence How To Make Nude Eyes Make-Up Box

Essence How To Make Nude Eyes Make-Up Box
2015. január 18.

Imádom ezt a palettát, főleg, hogy ilyen praktikus és bárhova magammal vihetem

Katy Perry Killer Queen EDP

Katy Perry Killer Queen EDP
2014. december 6.

Már jó ideje ezt a parfümöt használom, most vettem újra, és most érzem azt, hogy egy kiforrott véleményt alkothatok. Engem is kíváncsivá tett anno a jól elkészített reklám, és a különleges üveg. Mielőtt megvettem volna sok véleményt olvastam róla, és a legtöbben azt írták, hogy nem ilyen édes illatra számítottak, sokkal érdekesebbre, királynősebbre. Engem nem ért csalódás, sőt, olyan mint amilyennek elképzeltem. Figyelembe kell venni, hogy ez NEM egy királynő parfüm, ez egy gyilkos királynő. A gyilkosok pedig sosem árulják el magukat, csendben, lassan, észrevétlenül hajtják végre tetteiket, amikor senki sem számít rá. Pontosan ilyen rejtélyes ez a parfüm is. Senki sem tudhatja mit rejt az édes külső. Egy olyan nőnek kell alatta rejtőznie aki tudja mit akar, mi a célja, aki sose bán meg semmit, aki nem ismer határokat, mert másképp nem jutott volna el oda se, ahol most van. Egy ártatlan belsővel elveszíti célját és értékét, és akkor tényleg egy hétköznapi illattá válik, amit bárki viselhet. Csak a báránybőrbe bújt farkasokon érvényesül igazán.