mpkriszta

Regisztráció dátuma: 2017. június 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Kell A Púder! Préselt Szemhéjpúder

Kell A Púder! Préselt Szemhéjpúder
2018. augusztus 7.

Itt vásároltam egy kedves krémmániás hölgytől KAP trió Pink Bisque, Peach Topaz, Mauve Quartz árnyalatban tükrös kompaktban. A tok minősége szuper, masszív anyagból táskabarát kivitel! De mit tartalmaz a belső? Három gyönyörű szín, ami igazán harmóniában van egymással, mindennapi, szolíd sminkhez tökéletes lenne. De, a Pink Bisque szín nagyon gyenge, szinte nem is látszik, pedig szemhéjalapozóra használom. A másik kettő egy álom. Tartós, szépen satírozható, nagyon szép árnyalatok. A pink miatt levonok egy csillagot, mert úgy gondolom ebben az árkategóriában elvárható a minőség, mégha az árnyalat bőrközeli is. Keresem az új színt a palettába, mert a tok és a másik kettő szemhéjpúder tényleg nagyon jó. :)

Care:nel No Sebum Perfect UV Shield SPF50+ / PA++++

Care:nel No Sebum Perfect UV Shield SPF50+ / PA++++
2018. augusztus 7.

Tavasz óta ez a kedvenc fényvédőm, amit arcra használok. Zsíros a bőröm, ez a termék kissé elnyújtja azt az időt, amíg átfényesedik. Fontos, hogy felvitele előtt hidratált legyen a bőr, mert enélkül enyhén szárít. Utána EL light alapozót vagy Bare Minerals poralapozót vagy Puritó BB krémet használok minimális mennyiségben a kissé fehéres bőrkép korrigálására. Napközben max. egyszer használok blotting papírt, de csak a nagy melegben. Irritációt nem okozott, nem foltos a bőröm - pedig retinolt is használok nyáron - csak fizikai fényvédőt tartalmaz (kémiai csípi a szemem), az ára igazán baráti. A fent leírtakat használva Nekem tökéletesen bevált.

Bioderma Photoderm LEB Napallergia Elleni Spray SPF30

Bioderma Photoderm LEB Napallergia Elleni Spray SPF30
2018. augusztus 7.

Ez a második nyár hogy használom, jelenleg a harmadik flakonnál tartok. Szerintem ez mindent elmond. A bőr megfelelő hidratáltsága esetén nem hagy fehér nyomot, nincs nehéz, zsíros érzet. Soha nem napozok, mert 10 perc után képes a bőröm úgy kinézni, mint aki egy hétig a vízpart mellett nyaralt! :) Soha nem égtem még le, viszont az utóbbi időben lábfejemen, karomon, mellkasomon apró piros pöttyök jelentek meg a nap hatására. Ekkor próbáltam ki ezt a naptejet! Ha ilyen cipőben jártok, ne sajnáljátok rá a kissé magas összeget, valóban szuper termék! Csak testre használtam, arcra más a kedvenc.