mplaura89

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. április 3.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Tom Ford Tobacco Vanille EDP

Tom Ford Tobacco Vanille EDP
2016. július 16.

Rajtam sajnos erőteljes dohányillat egy icipici vaníliával. A dohány annyira erőteljes és markáns volt a bőrömön, hogy szinte úgy csípte a torkom, mint mikor az ember dohányzik és érzi azt a pici csípős érzést a szájában. Emiatt sajnos rajtam borzasztó férfias volt, és le is kellett mosnom, mert nem bírtam elviselni. Amúgy egy csodás, szexis, extravagáns luxus illat igazi Tom Ford stílusban. Az biztos, ha valaki ezt viseli nem lesz észrevehetetlen...

MAC Turquatic

MAC Turquatic
2016. július 9.

Csodás, gyönyörű, legeslegfinomabb aquás illat amivel valaha találkoztam. Eddig minden aquás illattal az volt a bajom, hogy nagyon mű, olyan pocsolyás illata volt, és semmi köze nem volt sem a vízhez sem a tengerhez. Ez az illat azonban annyira megbabonázott, hogy utoljára a Tom Ford Velvet Orchid-nál éreztem ilyen csodát. Friss, vizes, citrusos, közben mégsem fanyar hanem édes illat, és ahogy telik az idő, egyre krémeseik. Én sárgadinnyét is értek benne, bár az nincs a jegyek közt. Elvileg unisex illat, gyakorlatilag abszolút nőies, szexis illat, igazi nyári csemege. Sajnos csak 10 ml-em van belőle, hát féltve őrzöm, mert ez egy valódi kincs!

Chloé L'Eau de Chloé

Chloé L'Eau de Chloé
2016. július 7.

Upadate: Azóta az egyik kedvencem lett, isteni finom, nagyon jól működik a meleg időben, annyira elegáns tisztaságillat és nagyon tartós is!

Szerencsére rajtam a rózsa nem dominál, úgy, mint az anyaillatban, nekem az borzasztó tömény retró öblítőszag. A L'eau sokkal frissebb, kissé citrusos tisztaságillat, amit a pacsuli megkoronáz, és ettől kap egy kis szexis beütést az egész kreáció. Az öblítő feeling azért itt is befigyel, de ez még a tűrhető kategória nálam. Nagyon tartós.6-8 órát is kibír, így a melegben kifejezetten kellemes viselet, többen megkérdezték mit viselek, mikor rajtam volt:)