mrcstrash

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál

Essence Lash Princess Dúsító Szempillaspirál
2019. november 13.

annyira love-hate dolog ez a szempillaspirál, hogy muszáj volt kipróbálnom. első próbára tényleg eléggé vacak, viszont, mint sok más szempillaspirálnál, ennél is akkor a legjobbak a pillák, ha már picit kiszáradt a festék a tubusban. szerintem ár érték szempontból olyan erős közepes. sok szempillaspirálos toplistán rajta van. többek közöttt ezen is, szóval valami igazság csak lehet benne:https://www.styledit.hu/legjobb-drogerias-szempillaspiral-35999

NYX Stay Matte But Not Flat Alapozó

NYX Stay Matte But Not Flat Alapozó
2018. március 21.

Rátaláltam egy cikkre a styledit-től, amiben ezt az alapozót ajánlották nagyon világos és egyben zsíros arcbőrűeknek. Nekem nagyon bevállt! Ha gondoljátok nézzétek meg ti is a cikket :https://www.styledit.hu/a-legjobb-drogerias-alapozok-minden-bortipusra--81789

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor

Catrice Camouflage Tégelyes Korrektor
2016. március 11.

előre félek, hogy mi lesz velem ha ezt egyszer kivonják terméksorból. lekörözi bármelyik drágább korrektoromat. szuperül elfedi a pattanás utáni foltokat, nem tömi el a pórusaimat, szilikon mentes. mindig megment amikor épp rosszalkodik a bőröm. a szemem alá viszont jobban szeretem a folyékony testvérét.

1 MÁRKA