mreni876

Regisztráció dátuma: 2014. március 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. március 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Organix Renewing Moroccan Argan Oil Weightless Reviving Dry Oil

Organix Renewing Moroccan Argan Oil Weightless Reviving Dry Oil
2018. április 30.

Meg vagyok lepődve, hogy mennyi jó véleményt látok, de sajnos én lerontom az értékelését. Volt egy bevált hajvégápolóm, de gondoltam váltok. Először tetszett a kiszerelése, de rá kellett jönnöm, ez az én hosszú hajamra nem túl gazdaságos. Pár alkalom és már a fele hiányzik. Mivel ezt ugye fújni kell a hajra, így tapasztalotom szerint pazarlás, kivel hullik belőle mindenhova. Nekem jobban beválik, amit a tenyeremből viszek fel közvetlenül. Az ára húzós, én megbántam, hogy kiadtam érte ennyit. Hiszen, nem ápolja a hajamat egyáltalán. Pikkpakk beszívja és ugyanúgy kiált az olajért. A hajam ugyanolyan állapotú tőle, mintha nem használnék semmit. Muszájból elhasználtam, ha már kidobtam érte ennyit, de én nem venném újra. NEM MONDOM AZT, HOGY EZ EGY ROSSZ TERMÉK, egyszerűen nekem személyszerint nem vált be.

Alterra Intensiv-Serum

Alterra Intensiv-Serum
2018. április 30.

Kezdem azzal, hogy nem is értem itt miért a bőröregedésre ajánlja az oldal, hiszen ez nincs feltüntetve a terméken. Legalábbis Németországban nincs rá írva, csak hogy nagyon száraz bőrre. Na az én bőröm tényleg brutál száraz és mivel semmi sem vált be eddig igazán, így próbálkozok újabb és újabb termékekkel. Mivel naturkozmetikum, gondoltam nem nyúlhatok mellé. Én kis naiv. Elméletileg parfümmentes, nem vártam tőle azt a brutálisan erős irritáló szagot, amit áraszt magából. Ez még csak nem is érdekelne, ha jó lenne. De felkentem az arcomra és egyszerűen majd leégett az arcomról a bőr, úgy égette. Teljesen vörös lettem tőle. Valami kellemetlen réteget hagy az arcon. Próbálkoztam vele többször, hogy ne első benyomásra ítéljem el. Gondoltam kipróblom smink alá. Még arra is borzalmas. Az alapozó csak foltokban maradt meg a bőrömön. Az arcom állapotán egyáltalán nem javított, sőt... Csak rontott. Úgyhogy akkora lendülettel vágtam ki a kukába, amekkora lendülettel bedobtam a kosaramba a Rossmann-ba. Egyedül a kiszerelését díjazom.

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2018. április 14.

Ez az első sminkszivacsom és teljesen levett a lábamról. Valóban sokkal szebb eredményt lehet vele elérni, mint mondjuk az kezünkkel vagy nekem személy szerint ecsettel. Nagyon természetes, egységes eredményt produkál. Mindenhol el tudjuk vele oszlatni a terméket a több "oldalának" köszönhetően. Nem szívja be magába a terméket. A tisztítása könnyű, bár egy idő után, már van ami nem jön ki belőle.