MrkAnita

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. március 20.
Bőrprobléma: Vízhiány

Himalaya Herbals Stain-Away Fehérítő Fogínyvédő Gyógynövényes Fogkrém

Himalaya Herbals Stain-Away Fehérítő Fogínyvédő Gyógynövényes Fogkrém
2019. május 13.

A sparkly white verziót imádom, ennél alig vártam, hogy elfogyjon, és hálát adok amiért nem a három dobozos kiszerelésben vettem meg.
Hogy az ízével nem vagyok kibékülve az egy dolog, és egyébként is teljesen szubjektív. (szerintem egyébként Negro cukorka, brrr...) Viszont az első alkalomtól az utolsóig úgy éreztem, hogy nem tisztít megfelelően, hagy maga után valami furcsa "nincs elég alaposan megmosva" érzetet a fogaimon. Már a vége felé járva jöttem rá, hogy a hetek óta tartó szájszárazságot is valószínűleg ez okozta, és valóban, teljesen megszűnt a jelneség miután abbahagytam a termék használatát.
Nem az ígért fehérítő hatás miatt vásároltam, de azért megemlíteném, hogy szinte semmit nem tapasztaltam belőle.

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Plaisirs Nature Mangó-Koriander Hab- és Tusfürdő
2019. április 9.

Nagyon szeretem az illatát, friss, természetes, könnyű tavaszi. Sajnos ahhoz képest, hogy van benne plusz illatosító anyag bőrön szárítkozást követően nem igazán tartós.
Viszont kellemes használni, egyáltalán nem szárít, selymes dús habot ad, jól tisztít.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. április 9.

Nos, akkor beszéljünk a Snapscararól!

"A Snapscara szempillaspirál egy pillanat alatt egyenletes, csomómentes volument biztosít. A formula könnyedén alkalmazható, és egy pillanat alatt eltávolítható. Nincs dörzsölés vagy húzás. Ez egy ideális szempillaspirál az érzékeny szemek számára is."

Ami ebből valóban megvalósul többé kevésbé az a könnyű eltávolítás, a többi csak mese habbal.
Óriási csalódás, és komolyan nem értem a sok pozítív véleményt.
Aki képes úgy felvinni, hogy nem tapasztja össze a pilláit az légyszi mesélje már el, hogy csinálja! Tényleg érdekelne!
Emellett pereg, az alsó pillavonalon maszatolódik, lehetetlen szépen építeni, szóval mindent tud amitől rossz lesz egy ilyen termék.
A színe valóban szép mély fekete, és nekem a kefe kialakítása is tetszene, kézre áll, bár ennek ellenére nem a legkönnyebb vele dolgozni, de ha csak ennyi baja lenne simán megbocsátanám.
Nem hogy ezt nem fogom újravenni, de a márka spiráljait is hanyagolom most megint egy ideig. Egymás után kettőből nulla, nem lettem Maybelline rajongó...