mrkcs

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Frudia Tone Up Base Sun Cream SPF50+ PA+++

Frudia Tone Up Base Sun Cream SPF50+ PA+++
2023. április 15.

Valóban nagyon erős púderes "öregszaga" van, ami nap végén is simán érződik, de nekem megszokható volt. Én is véletlenül vettem ezt a kifejezetten smink alá valót, és nagyrészt önmagában használtam végül. A tapasztalataim:
1. csak nagyon világos bőrűeknek ajálom! Durván sápaszt még engem is, pedig általában a legvilágosabb alapozó vagy korrektor árnyalatokat használom.
2. nehéz eldolgozni. Ha nem sminkelek rá, konkréten 3 percig egyengetem és kenegetem, de még így is sokszor napközben veszem észre, hogy a halántékomon, az államon vagy az orrom mellett kis fehér foltokban megült. Ezt csak extra odafigyeléssel lehet reggel kikorrigálni, egyébként szerencsére nem túl feltünő akkor sem, ha itt-ott nem vagyok elég alapos.
3. finom fényt kölcsönöz az arcnak, ami szerintem nagyon szép, és nap végéig kitart, smink nélkül is jól néz ki tőle a bőröm. Egységesít, és kicsit blur hatással is van a bőröm textúrájára.
4. smink alatt végképp szuper! Primerrel vagy primer nélkül is atombiztosan kitart vele az alapozóm egész nap.
Ilyen áron nekem újravevős lesz, hacsak a nem smink alá szánt tesóitól nem ájulok el mégjobban. (Érdemes figyelgetni a Notinot, többször is láttam már 2500ft-ra is lepattintva, ami szinte lopás)

Balea Nappali Arckrém Niacinamiddal FF30 Fényvédelemmel

Balea Nappali Arckrém Niacinamiddal FF30 Fényvédelemmel
2023. március 3.

Nagyon jó!! Kicsit szkeptikus voltam vele először, de hatalmas pozitív csalódás. Nem lesz tőle nagyon fényes és zsíros a fejem, erre a krémre sosem szoktam púdert tenni. (Ugyan nem is matt, de én szeretem a fényes bőr látványát magamon) Hozza a hidratáló hatást is elég jól. Sok balea társával ellentétben ez nem kukacosodik egyáltalán, pedig nagyon sokat szoktam használni belőle egyszerre. Sminkelni is csodásan lehet rá, nem nehéz, nem okoz pattanásokat vagy irritációt. Egyetlen baj van vele, hogy nincs 50faktoros verziója, mert így nyáron nem lesz elég az én bőrömre.

Neutrogena Bright Boost Napvédő Arcápoló Krém F30

Neutrogena Bright Boost Napvédő Arcápoló Krém F30
2023. február 10.

Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. Leárazva vettem, de még azt az 1500 ftot is sajnálom rá kicsit így utólag. A fényvédővel és hatóanyagaival szuper krém lehetne, de olyan durván kukacosodik, hogy szinte használhatatlan, valaki nagyon elrontott valamit, mikor összeállították. Otthonra, vagy ha este a kisboltba kell csak leugrani, majd szép lassan elkenegetem, de mindenkit óva intek tőle, hogy megvegye.