mrkcs

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. augusztus 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2022. január 5.

Nem tetszett az állaga, annyira híg és folyós, hogy nehezen tudtam csak rendesen feltenni. Kényelmetlen a hűtőben való tárolása, és hogy csak 3hónapig áll el úgy is. Elhasználtam egy üveggel belőle, de pozitív változást sajnos nem vettem észre, szerencsére rontani sem rontott. Nem volt kellemetlen az arcomon, de biztosan nem veszem újra, mert egyáltalán nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.

Revox Just Niacinamide 10%

Revox Just Niacinamide 10%
2022. január 5.

TO niaciamidja után nagy csalódás volt sajnos. Kb fél üveggel elhasználtam, de nem tudott semmit sem javítani, még rosszabb is lett a bőrképem ez alatt (persze a romlást nem a szérum okozta, inkább amiatt, hogy abbahagytam a TO-sat használni)
Az ára nem vészes, így nem bánom, hogy megvettem, legalább tapasztalat :D Állaga felkenés után nekem nagyon tetszett, a bőröm tapintása is jó volt és az utána jövő krémeknek is segített szerintem. Emiatt használtam viszonylag sokáig, szerettem volna, hogy működjön.

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder

Trend It Up Skin Supreme Kompakt Púder
2021. augusztus 16.

Első púderem volt, azóta próbáltam már másokat is, de mindig visszatérek ehhez. Szuper a textúrája, jó érzés az arcomon, és sokáig tart. Könnyen tudok vele dolgozni, ecsettel vékonyabb réteget szoktam belőle felvinni, ahol pedig többet akarok, ott a hozzá járó pamacsot használom. Alapozó nélkül is megállja a helyét.
Plusz pont, hogy tényleg nagyon strapa a csomagolás, sose törött még el, pedig nem kímélem.