mrsgrob

Regisztráció dátuma: 2014. június 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. június 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Cosrx Balancium B5 D-Panthenol Cream

Cosrx Balancium B5 D-Panthenol Cream
2021. október 8.

Erősebb retinolra váltottam ami jobban irritálja a böröm, az érzékenyebb részeken piros foltos lettem. Vannak jól ápoló, nyugtató krémeim de csak ez volt az amelyik eltüntette a piros foltokat. Rétegzős rutinban használom egész arca és szeretem. Hűvös-hideg időben pláne így erős retinollal nekem ideális kombinált-száraz bőrre. Éjszakára is használom ha extra pirosodást látok, de nappalra szeretem mert láthatóan nyugató hatással van a hidegben könnyen kipirosodó bőrömre.

Ilia Tinted Lip Conditioner

Ilia Tinted Lip Conditioner
2021. szeptember 23.

Már régóta nézegettem de egyik szín sem passzolt hozzám. Idén viszont három új színnel jelentkeztek és a Forever tökéletes nekem. A leírás szerint mauve de melegebb szín és hajszállal barnásabb mint amit általában a mauve színnél várunk. Meglepően erős a fedése egy színezett ajakápolóhoz, hétkönapra ápoló rúzsnak tökéletes. Megjegyzem nem helyettesít egy jó ajakápolót télen, száraz ajkakra.

Update: Változtattak a néven, a formulán és a színeken. Az új színezett ajakápoló Balmy Tint Hydrating Lip Balm néven jelent meg, nyolc színben kapható. A formája már nem hagyományos rúzs alakú, hanem mint egy normál ajakápoló. Ahogy hallottam fényesebb, ápolóbb hatású lett, ugynannyira színezett de már inkább ajakápoló mint könnyű, ápoló rúzs aminek használtam. Nekem elvesztette a vonzerejét és a kedvenc színem et sem gyártják.

Tonymoly Propolis Tower Barrier Rebalancing Emulsion

Tonymoly Propolis Tower Barrier Rebalancing Emulsion
2021. június 15.

Halványsárga krém, kellemes és enyhe mézes-tejes tea illattal, ami mindig megmosolyogtat. Rétegzős rutinban használom de nyáron önmagában is megállhatja a helyét. Könnyű, de jól hidratál, szeretem használni. Már megrendeltem a pótlást, marad hosszútávon.

16 ÖSSZETEVŐ