mrsgrob

Regisztráció dátuma: 2014. június 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. június 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Hada Labo Koi Gokujyun Hyaluronic Acid Jelly

Hada Labo Koi Gokujyun Hyaluronic Acid Jelly
2020. szeptember 8.

Csak azért vettem meg, mert a vírus miatt a szokásos Hada Labo Gokujyun Premium Hyaluronic Acid Lotion (amit rétegzős rutinunkban évek óta naponta használunk) nem volt elérhető. Szeretem hogy pumpás, jobban lehet adagolni és tisztább megoldás. Gélesen sűrűbb mint az említett lotion és nem annyira víztisztán átlátszó. Táplálóbb, de jól felszívódó. Egy pumpányi elég a teljes arcra. Sokkal jobban tetszik és jobban bevált mint a lotion pedig azt is szerettem. Mikor elfogyott, megkérdeztem a férjem melyiket szeretné hogy megvegyem a szokásos Hyaluronic Acid Lotion-t vagy ezt és azonnal, lelkesen ezt akarta. Úgyhogy erre váltottunk.

Hada Labo Gokujyun Premium Hyaluronic Acid Lotion

Hada Labo Gokujyun Premium Hyaluronic Acid Lotion
2020. június 29.

Évek óta a rétegzős rutinom elhagyhatatlan része, kombinált-vízhiányos bőrömnek nélkülözhetetlen. Férjem is minden nap használja. Szeretem sűrűbb, kevésbé folyós, bársonyos állagát is.

Hada Labo Shirojyun Premium Whitening Milk

Hada Labo Shirojyun Premium Whitening Milk
2020. június 29.

A Hada Labo Gokujyon Premium Hyaluronic Acid Milk-ről váltottam erre és sokkal jobban szeretem. Kevésbé ragad, jól táplál és hidratál. Nyáron rétegzős rutinomban ideális, télen még nem próbáltam.

13 ÖSSZETEVŐ

Buddleja Officinalis Flower Extract f EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen