mrsgrob

Regisztráció dátuma: 2014. június 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. június 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Isntree EGF Repair Cream

Isntree EGF Repair Cream
2019. augusztus 21.

Egyik kedvenc nappali krémemmé nőtte ki magát. Sűrű, de jól kenhető, kevés elég belőle. Meglehetősen hamar és nagyon jól felszívódik, ráadásul mattra, nincs csillogás és ez jól jön a homlokomon és az orrom környékén. Mégis nagyon jól ápol, délutánra sem feszül az arcom szárazabb része ami pedig smink alatt minden rétegzős technika ellenére szokott. Újraveszem.

Ilia Tinted Lip Conditioner

Ilia Tinted Lip Conditioner
2019. augusztus 19.

Már régóta nézegettem de egyik szín sem passzolt hozzám. Idén viszont három új színnel jelentkeztek és a Forever tökéletes nekem. A leírás szerint mauve de melegebb szín és hajszállal barnásabb mint amit általában a mauve színnél várunk. Meglepően erős a fedése egy színezett ajakápolóhoz, hétkönapra ápoló rúzsnak tökéletes. Megjegyzem nem helyettesít egy jó ajakápolót télen, száraz ajkakra.

D.S. & Durga Amber Kiso EDP

D.S. & Durga Amber Kiso EDP
2019. augusztus 18.

Imádatom tárgya, vettem egy kisebb üveggel. Hátránya hogy a férjem ugyanolyan lelkesen használja mint én. Csak 20 fok alatt nagyon kellemes, igazi hidegben még nem próbáltam. Komfortos, meleg, puha és mély de nem sötét, fás-bőrös illat. Igazi unisex, de akik a nőiesebb illatokhoz szoktak férfiasnak találhatják főleg az elejét. Magam örültem hogy végre találtam egy fás, de puhán meleg illatot ami nem nehéz, nem túl erős, hétköznapi használatra alkalmas és nincs benne vanília mégha olyan jó minőségű, sem rózsa, sem méz. Közepes tartósságú, vannak jóval hosszabban kitartó illataim de rövidebbek is. Hatósugara kicsi-közepes. Ha már nem érzem magamon, más akkor is de nem zavaróan.
Két megjegyzést tennék utólag. Az egyik, hogy amikor legelőször szagoltam, a bőrös jegyet roppant kellemes istállószagként definiáltam. A másik hogy számomra ez egy nyugodtan érzéki illat.

13 ÖSSZETEVŐ