mrsgrob

Regisztráció dátuma: 2014. június 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. június 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Lisa Eldridge Plush True Velvet Lipstick Colour

Lisa Eldridge Plush True Velvet Lipstick Colour
2020. január 20.

Velvet Muse árnyalatban vettem meg és annyira tetszett hogy pár nap múlva egy Velvet Decade is nálam landolt. Mindkettőt ajakápoló után teszem csak fel.

A Muse bátor lépés volt mert a korallok nem nekem valók de ez olyan tompa színnek tűnt, megrendeltem és jól tettem. Világos a bőröm, féltem a Fawn sápasztani fog, ezért is esett erre a választásom. Matt, nem szárít és olyan "hatvanas évek modell" érzésem van tőle. A színét nem tudom mihez hasonlítani mert nincs más ilyen rúzsom de őszirózsának mondanám mint laikus. Könnyű, nem érzem mikor rajtam van és a férjem mindig megdícsér benne.

A Decade még bátrabb volt tőlem mert barna (!) és sötét szín de ez is kifejezetten tompának látszott a legvilágosabb bőrű modellen, különösen ha a piros rúzsos képekkel hasonlítottam össze. Nekem pedig pont ez kellett mert a piros rúzsok mind túl élénkek rajtam. Nagyon szeretem, sokszor használom. Kissé más az érzete mint a Muse-nak, amaz jobban siklik, ez talán kissé "szárazabb" de nem szárít és ugyanolyan könnyű az ajkakon. A színe csodálatos, nem unalmas, tökéletesen eltalált. Több rétegben nem merem felvállalni (még), de ajakápoló után egy rétegben nagyon szépen áll és sokszor csak beütögetem.

Mikor megvettem őket még csak csak a hivatalos képeken lehetett láni a színeket, azóta sok van a neten és Temptalia is feltette, de ahogy látom mindenkin máshogyan áll ugyanaz a rúzs, olyan összetett színek.
Ugyan a hat új szín már elfogyott, idén gondolom újra lehet őket majd kapni. A három első kiadású 2018-as piros színt is újra feltette 2019 ősszel mikor a hat újat piacra dobták.

Nightingale C-Toning Sleeping Mask

Nightingale C-Toning Sleeping Mask
2019. december 7.

Abszolút kedvenc éjszakai krém, ami nekem messze a legjobban bevált, imádom, nem tudok meglenni nélküle. Nagy kiszerelés éjszakai krémhez képest, olcsó, tápláló és sokáig kitart. Anyu nagyon szereti (száraz, érett bőr), húgom és férjem szintén (kombinált vízhiányos bőr). Erős sárga, meglehetősen sűrű krém, mégis elég könnyen eloszlatható. Jól felszívódik, de sokáig tapadós érzés marad utána, este utolsóként kenem fel és miatta hamarabb csinálom az esti rutint hogy ne a párnán landoljon. Meglehetősen erős gyógynövényes illata van, erősebb mint az A'pieu Sea Buckthorn krémnek. Mi szererjük az illatát, húgom először furcsának találta de megkedvelte.

A'PIEU Sea Buckthorn Cream

A'PIEU Sea Buckthorn Cream
2019. november 18.

Nem is tudom hanyadik tubussal használtam el, szereti a férjem is, én is, minden nap használjuk. Tápláló krém, jól felszívódik, ősztől tavaszig hideg/hűvös időben igazán kellemes. Közepesen erős gyógynövényes illata van amit szintén szeretek. Sűrű, de messze nem annyira mint a Missha Near Skin Madecanol krém vagy mint a Isntree EGF Repair krém. Rétegezve használom általában a Hada Labo Prémium Lotion és az Isntree C-Niacin Toning krém fölé.

12 ÖSSZETEVŐ