MrsWolf

Regisztráció dátuma: 2016. június 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. június 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Anew Nutri-Advance Könnyű Állagú Tápláló Krém

Avon Anew Nutri-Advance Könnyű Állagú Tápláló Krém
2018. január 17.

Este szoktam használni, és smink alá is. Meglepően jó krém. Nekem bevált a száraz bőrömre. ;) Főleg, hogy ajándékba kaptam. Magamtól sose vettem volna Avon krémet, mert eddig amit használtunk anyuval, mind egy borzalom volt. Túlparfümözött, használhatatlan cucc. De ez jó. Majd jövök update-tel.

Essence Camouflage 2in1 Make-Up & Concealer

Essence Camouflage 2in1 Make-Up & Concealer
2018. január 11.

2017.05.09.: Nagyon jó termék! Szép az INCI-je, jó az ára, és majdnem úgy fed, mint a Catrice HD Liquid-je. De nem kell mindig olyan erős fedés, így ennek természetesebb a hatása, én imádom! Van normális világos árnyalat, tartós, szép a fedése. Nincs erős illata sem, szuper termék.

2018.01.11.: Ezt használom minden nap már 6 hónapja.Mindig ő akadt a kezembe. Imádom. Előszedtem a Catrice HD Liquidjét, de sajnos annak sokkal sötétebb a színe, rózsaszínesebb, nagyon erős az illata. Fél év tesztelés után kimondom: nekem ez a legjobb alapozó eddig! :) Jobb mint a Catrice. Olcsó, jól fed, mégsem maszk hatású, tökéletes színben, jó az INCI-je. Tetszik a kiszerelése; könnyen használható, könnyen eldolgozható kézzel, ecsettel, szivaccsal. Gyorsan lehet vele dolgozni, nem oxidálódik, nem foltosodik. Ki lehet nyomni az utolsó cseppig, nem megy kárba. Mit mondjak még róla? :)
(Nem úgy mint a béna csepegtetős Catrice-t, amin annyira felhúzom magam. Hihetetlen milyen nagy marhaság az a kiszerelés. Nekem nem jött be a L'Oreal True Match sem, hiába a nagy hype. Fél áron sem éri meg. Nem fed, büdös, túl folyékony, nem jó a színe, nem tartós. A 600 Ft-os Soliteint alapozó sokkal jobb nála. A Rimmel Wake Me Up-járól ne is beszéljünk. A legvilágosabb árnyalat is sötét, narancssárga, büdös. Nem jó. Fél áron sem érte meg.)

ESSENCE CAMOUFLAGE 2in1, SZERETLEK.
KÉRLEK, NE VONJÁTOK KI A FORGALOMBÓL! :) ♥ ♥ ♥

Isana Young Rhubarb Body Cream Smoothie

Isana Young Rhubarb Body Cream Smoothie
2017. november 15.

Imádtam az illatát. Nem hidratál, mint a legtöbb ilyen állagú krém, de akciósan vettem 400 ft-ért, és megérte. Hamar elfogyott, igazi nyári illatú.