MsCatastrophe

Regisztráció dátuma: 2019. március 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. március 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz

Nivea Micellair Rózsavizes Kétfázisú Micellás Víz
2019. április 16.

Nagyon tetszik az illata és hogy gyönyörűen lehozza a sminket szemről és arcról is komolyabb dörzsölés nélkül. Felváltva használom a fekete társával együtt, azt reggel smink előtt, ezt pedig inkább lefekvés előtt használom. Csillogós, csajos. Picit túl olajos marad utána a bőröm, ezért használom inkább estére. Ajánlom mindenkinek.

Bourjois CC Eye Cream

Bourjois CC Eye Cream
2019. április 16.

Glamour napok alkalmából vettem és nem bántam meg. A CC krém is bekerült mellé a kosaramban, együtt nagyon jól szerepelnek, de ez a termék hibátlan és csodálatos! Bátran ajánlom mindenkinek.
A szemeim karikásak és lila foltosak, de gyönyörűen eltünteti, nem is kell belőle túl sok. A tekintet frissül és szebb lesz a bőrkép, nem ül be túlságosan a ráncokba. Biztosan újra vásárolom

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2019. április 16.

Glamour napokon vettem, picit tarottam tőle, hogy mennyire fog beválni.
Kis pöttyöket teszek az arcomra a csőrös vége miatt, majd azt dolgozom el egy szivaccsal. Tényleg eltünteti a kisebb bőrhibákat, egységesíti az arcot. Picit púderes a finishe. Nekem nagyon tetszik.
Nap végére kicsit kifényesedett, de nem használtam hozzá plusz púdert. Olyan, mint egy közepes fedésű alapozó.
Bátran ajánlom másoknak is. :)