mscintia

2025 pont

Regisztráció dátuma: 2015. február 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2025 pont

Regisztráció dátuma: 2015. február 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1 ELADÓ KRÉM

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2019. december 13.

Egy évig love/hate kapcsolatban voltunk, nem tagadhatom. Magában nekem soknak bizonyult, gyakran fura dolgok keletkeztek az arcomon miatta. Mivel a Benzoyl Peroxide miatt nagyon kiszáradt a bőröm, ezért adnom kellett neki még egy esélyt. Egye ideje reggel és este szérumot keverek bele.
Hetente egyszer a G&G Calm Down 4% PHA + BHA Liquid hámlasztóját használom előtte. Amúgy sajnos az én bőröm nem értékeli túlzottan a sok termék használatát, így igyekszem a minimalizmusra törekedni: minden reggel a G&G 101 HA 5 Lightból 3 cseppet keverek egy borsónyi TO NMF-ba, és jól eloszlatom, este arctisztítás után ugyanez, csak a G&H Helyett TO Niacinamidot teszek a hidratálóba. Eddig bevált, remélem ezentúl csak barátomként tekinthetek rá. :)

Balea Aloe Vera Kézkrém

Balea Aloe Vera Kézkrém
2019. október 8.

Nagymamámtól fakad a család aloe vera kézkrémek iránti csodálata, szóval nem meglepő, hogy hárman is használunk egy-egy tubussal. :) Kicsit púderes, nem fojtogató illatú, számomra kellemes ki krémecske, őszen-télen hasznomra válik. :)

Balea Professional Winter Protect Shampoo

Balea Professional Winter Protect Shampoo
2019. október 7.

Szerintem ez a termék teljesen rendben van, ár-érték arányban megfelelő. Az illata számomra kellemes, az állagán nagyon érezni a szilikonmentességet, valahogy nekem ezek a samponok alapjaikban véve sokkal "szárazabbak", kicsit gélesek, és nehezen eldolgozhatóak, nehezen habzók. Ennek ellenére elégedett vagyok, ősszel-télen biztosan sokszor fogok érte nyúlni, már csak az illata miatt is, előhozza nekem a fázós, bekuckózós időket. :) Nyilván nem csodaszer, "egynek jó", a hajamnak nincs ellenére, úgyhogy bátran fogok nyúlni érte az elkövetkezendő hetekben.