mscintia

2005 pont

Regisztráció dátuma: 2015. február 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2005 pont

Regisztráció dátuma: 2015. február 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Balea Aloe Vera Kézkrém

Balea Aloe Vera Kézkrém
2019. október 8.

Nagymamámtól fakad a család aloe vera kézkrémek iránti csodálata, szóval nem meglepő, hogy hárman is használunk egy-egy tubussal. :) Kicsit púderes, nem fojtogató illatú, számomra kellemes ki krémecske, őszen-télen hasznomra válik. :)

Balea Professional Winter Protect Shampoo

Balea Professional Winter Protect Shampoo
2019. október 7.

Szerintem ez a termék teljesen rendben van, ár-érték arányban megfelelő. Az illata számomra kellemes, az állagán nagyon érezni a szilikonmentességet, valahogy nekem ezek a samponok alapjaikban véve sokkal "szárazabbak", kicsit gélesek, és nehezen eldolgozhatóak, nehezen habzók. Ennek ellenére elégedett vagyok, ősszel-télen biztosan sokszor fogok érte nyúlni, már csak az illata miatt is, előhozza nekem a fázós, bekuckózós időket. :) Nyilván nem csodaszer, "egynek jó", a hajamnak nincs ellenére, úgyhogy bátran fogok nyúlni érte az elkövetkezendő hetekben.

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick

Kat Von D Everlasting Liquid Lipstick
2019. augusztus 12.

Nagy szerelmem lett Róma, s az ottani Sephora-k is hasonlóan lenyűgöztek, Ophelia és Saint árnyalattal tértem haza. :) Majd egy hónappal később Velencében Lolita is az enyém lett. Úgy gondolom, két hónap távlatából releváns véleményt tudok mondani a szóban forgó termékről. Nagyon tetszik, hogy az üveg és az applikátor kecses, hosszúkás, szerintem nagyon könnyű emiatt felvinni a szájra. Kedvemre való, hogy nincs illata a terméknek, így nem kap el a hányinger (ellentétben a Lime Crime folyékony rúzsaival). A színek intenzívek és rendkívül hamar rászáradnak, precízen kell dolgozni, de ha az ember véletlenül túlhúz rajta, vagy bármi, akkor egyszerű letörölni, nem lerobbanthatatlan. Barátnőm esküvőjén közel 12 órát kibírt nekem lemászás nélkül (40 fokban, hortobágyi húsos palacsinta evése melett a vacsinál), de egy olajosabb kaja sajnos hamarabb leviszi. Ennek ellenére könnyedén lehet ráépítani a kopásra, lemosni pedig nagyon egyszerű. Jó hír, hogy rengeteg árnyalatban kapható: extrémtől visszafogottig, bár én örülnék neki, ha számos nude árnyalatból lenne bővítés. Ha külföndön jártok érdemes csekkolni a Sephorakat, Velencében 30%-os kedvezmény volt a KVD rúzsokra. ;)