mscintia

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2015. február 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

2075 pont

Regisztráció dátuma: 2015. február 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk

L'Oreal Paris Elseve Dream Long Hajápoló Maszk
2021. július 10.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel. Lassan fél év kísérletezés után ki merem jelenteni, hogy az egyik legjobb hajápoló maszk, amit valaha használtam. A termékcsalád többi tagját nem próbáltam ki, szóval önmagában is bevált nekem. Az illata nem túl tolakodó, sokáig érezhető mosás után is. Nettó két percet van a hajamon, fixen 3-4 napig remekül tartja magát. A sok vasalásnál is preventálta a látható töredezést, nem tette tönkre a hajvégeimet, előtte pedig bőven volt már rá precedens.

Carmex Lime Twist Moisturising Lip Balm SPF15

Carmex Lime Twist Moisturising Lip Balm SPF15
2021. március 14.

Nagyon kedvelem a Carmex ajakápolóit, valamiért azt érzem, ezek az egyedüli olyan termékek, melyek képesek arra - hogy a szigorúan tél utáni időkben, amikor tavasszal tombol a szél - kordában tartsák az ajkaimat a totális kiszáradástól. Alapvetően nem vagyok oda az illatosított kencékért, azonban ez a lime-os csoda még a lélektani határon belül van, sőt, nyár felé közeledve még azt is mondhatnám, hogy kellemesen hűsít a vízparton ülve.

Revox Just Salicylic Acid

Revox Just Salicylic Acid
2021. március 14.

Nem kedvelem ezt a terméket. Valószínűleg a csokoládé-imádatomnak köszönhetően magamhoz képest elég sok csúnya pattanás keletkezett az amúgy relatíve "tiszta" bőrömön. Mivel szeretek kísérletezni, ezért gondoltam - mivel a TO szalicilsavas hámlasztója már nagyon sok ideje out of stock - kipróbálom szigorúan spot treatmentként, azonban hatalmasat kellett csalódnom. Nemhogy levitte volna a gyulladást, kétszer akkora puklikat generált, amire még sosem volt precedens. Adtam neki több esélyt, de valamiért az amúgy szalicilsavat szerető bőrömmel nem kompatibilis.