mscintia

Regisztráció dátuma: 2015. február 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Geek & Gorgeous 101 Stress Less

Geek & Gorgeous 101 Stress Less
2021. szeptember 15.

Azt hiszem, hivatalosan is ez életem leggyorsabban beszívódó széruma. Lassan két hete használom, heti 3x. Ezzel szinte egyszerre vetettem be az Eucerin 30-as fényvédőjét, és tapasztaltam egy kis pattanásodást, de egyelőre nem tudom eldönteni, melyik termék a "ludas".
Kellemes érzetet hagy a bőrön egyébként, nem ragacsos. 10 perccel a felkenés után a A The Ordinary NMF hidratálóját használom.
Stabilan 4 csillagot tudok adni, aztán ha kiderül, melyik termékkel van a bajom, vagy az is lehet, hogy csak átmeneti rosszabbodásról van szó, mindenképp updatelek. :)

U.i.: Ez a termék volt a ludas. Módosítva 2 csillagra.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2021. augusztus 18.

Hatalmas reménységem volt ez a termék. Az utóbbi időben próbálok sokkal jobban odafigyelni, ezért kezdtem el a dupla lemosást alkalmazni. Nagyon csikorgósra szárította bőrömet, ami még nem is zavart volna. De kb. két hét használat után indokolatlan pattanásaim lettek a szám fölött. Ezért felfüggesztettem a használatát. Pedig nagyon bíztam benne.

Tangle Teezer Fejbőr Masszírozó Kefe

Tangle Teezer Fejbőr Masszírozó Kefe
2021. augusztus 9.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, ezúton is köszönöm szépen. Sajnos nem tudok róla magasztaló véleményt írni, ugyanis nem gondolom azt, hogy pénzt képes lennék érte adni. A funkcióját tekintve fejbőr-masszírozó fésű, azonban ezt nem tudta jól teljesíteni, sőt - korpásodást okozott, melyre nem volt precedens előtte. Sima fésűként sem tudnám jószívvel ajánlani, tép, húz, egyáltalán nem komfortos a használata, ráadásul gyenge anyagból van, egy-egy gubanc kibontásánál rettegtem, hogy szét ne essen a kezemben.

Update: Balzsamot viszont hatékonyan lehet felvinni vele a hajvégekre. Ennek ellenére továbbra sem javaslom a megvételét.