MsDarcy

Regisztráció dátuma: 2012. március 31.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 31.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

MAC Rollerwheel Folyékony Szemhéjtus

MAC Rollerwheel Folyékony Szemhéjtus
2017. szeptember 3.

Besírtam a gyönyörűségtől! Elképesztően béna vagyok szemhéjtusban, ráadásul az egyik szememre nem is látok rendesen, szóval a nekem megfelelő terméket még nem találták fel. Eddig! A MAC-ben kipróbáltam, az eladó hölggyel csak álltunk és bámultunk, hogy 2 másodperc alatt micsoda cicaszemet rittyentettem. Azonnal jött velem haza. Nem szalad szét a festék a mini ráncokban, azonnal szárad, nem kopik és tök normálisan le lehet szedni. Pillanatok alatt megvagyok a szimmetrikus, tökéletes tusvonallal. Annak, aki tapasztalt/ügyes, lehet nem lesz ennyire forradalmi, de nekem ez a cucc maga a megváltás.

Lancôme Blush Subtil Cushion

Lancôme Blush Subtil Cushion
2017. április 26.

Fantasztikus pirosító, gyönyörű, természetes hatást lehet elérni vele, mintha nem is kozmetikum lenne rajtam, hanem csak kipirultam volna. Felapplikálni is nagyon egyszerű, sokkal pontosabban követni tudom a szivaccsal az arccsontomat. A por alapú pirosítók mindig elmásztak az arcomon, nem is tudtam ennyire szépen felapplikálni őket ecsettel, ő viszont bombabiztosan tartja magát egész nap. Biztosan újravásárolom.

Lancôme Miracle Cushion SPF23 / PA++

Lancôme Miracle Cushion SPF23 / PA++
2017. április 26.

Az eddigi legjobb alapozóm. Az árnyalata tökéletesen passzol a bőrszínemhez, a csomagolása és a szivacs ergonomikus, csinos, akár hordozható is. Az állaga valami csoda, szépen terülő, légies, mondhatni vizes formula. Van egy kellemes alap illata, de semmiképpen sem parfümös. Olajos a bőröm, mégsem csillogok tőle, sokszor nem is teszek rá púdert. A fedése semmiképpen sem erős, hegekkel, pattanásokkal biztosan nem birkózik meg, még az építhetősége ellenére sem. A hozzá járó szivaccsal tökéletesen el lehet dolgozni, igazi "dummy proof" termék. :) A legjobban az tetszik benne, hogy ha elfogy, nem kell az egész terméket újra megvásárolni, ugyanis lehet hozzá utántöltőt kapni. A nap végére nem mászik el, nem kopik, nem foltosodik, nálam ötösre vizsgázott minden tekintetben, biztosan újraveszem.