Mse

Regisztráció dátuma: 2012. november 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Sisley L’Orchidee Highlighting Blush Pirosító és Highlighter Paletta

Sisley L’Orchidee Highlighting Blush Pirosító és Highlighter Paletta
2024. július 23.

Ez a valaha volt legszebb termék, ami a kezemben volt. Pedig rengeteg pirosító volt már a kezemben és az arcomon, de ez a legszebb, amit valaha láttam. Egy kedves krémmániás segítségével jutottam hozzá, amit itt is köszönök neki. Mindig a kívánságlistámon volt, csak az ára elriasztott.
Rose árnyalatban kaptam. Én szőke, kék szemű, nagyon világos bőrű ember vagyok, ez az árnyalat elképesztően szépen mutat a bőrömön. Mint a selyemfátyol, úgy vonja be.
Skin pontba szedve összefoglalta előttem a termék minden jellemzőjét, én csak annyit tudok mondani, hogy bámulatos ez a pirosító-higlighter.

Rare Beauty Perfect Strokes Universal Volumizing Mascara

Rare Beauty Perfect Strokes Universal Volumizing Mascara
2024. július 22.

Ez a spirál valami álom. Rengeteg spirált használtam, drogériásat, high-endeket, most ez az abszolút kedvencem. A kedvenc Armani spirálomat cseréltem le rá, mert ez a spirál valami bámulatos. Minit vettem, most nyáron az utazáshoz fogom használni, de szerintem nagyobb méretben fogom később beszerezni. Nagyon nagy kedvencem lett. Köszi, Selena! Imádás ez a terméke is.

Charlotte Tilbury Unreal Skin Sheer Glow Tint Hydrating Foundation Stick

Charlotte Tilbury Unreal Skin Sheer Glow Tint Hydrating Foundation Stick
2024. július 22.

Egy mintacsomagot kaptam a rendelésemhez, a legvilágosabbat egyből kipróbáltam, bár ez még mindig túl sötét nekem (Fair2). Meglepően nagy adag volt benne, sok használatra volt elég. Előre szólok, nem szeretem a stiftes alapozókat, sosem vásárolok ilyet, úgyhogy én biztosan nem venném meg. Nagyon meglepett, hogy nem lett olajos a bőröm, csak fényes, és áttetsző, egész jól hidratálja az érzékeny, kombinált bőrömet. Ha valaki erős fedést keres, ez nem a neki való termék. Erre én is a Luminous Silket használom, amit nem cserélnék le. Ha valaki szereti a Double Wear maszkos hatását, ez a termék attól a hatástól teljesen messze van, ahhoz képest ez egy csillogó, kevés fedésű alapozó. Zárójelben jegyzem meg, vannak skin tint-ek, amiket nagyon szeretek, nem áll tőlem a kevés fedés.
Szemre is kentem, kicsit csillogó hatású ott is, ezzel sokat elmondtam. Nem jelentkezett nálam bőrérzékenység (szemen sem), vagy pattanás, és ami legjobban meglepett, hogy a piros foltjaimat is eltüntette, lefedte. Woww! De sajnos nincs tinibőröm, így nem az én termékem, szerintem ez hibátlan bőrön lehet a legszebb (fotózáson?), esetleg érettebb bőrön, ami szárazabb, és csillogásra vágyik a viselője. Én érettebb, ám kombnált bőrrel rendelkezem. Nincs termék, amihez hasonlítani tudnám, szerintem pont ebben lehet a különlegessége. Ha megértjük, hogy ez egy áttetsző, ragyogó alapozó, azt hiszem, beváltja, amit ígér. Nem adok neki négyest azért, mert nem az én bőrömnek készült, Tilbury kisasszony mindig meg tud lepni.