Mse

Regisztráció dátuma: 2012. november 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. november 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bobbi Brown Skin Foundation Stick

Bobbi Brown Skin Foundation Stick
2018. augusztus 21.

Fantasztikus termék. Krémes, mégsem zsírosítja a bőrt. Nagyon könnyű természetes fedésű alapozó, szinte siklik a bőrön. Én nagyon szeretem a vékonyan felvihető alapozókat, azokat, amelyek épp csak leheletnyi fedést adnak, szinte csak kiegyenlítik a bőrszínt.
Nagyon-nagyon vékonyan szoktam felkenni, és ez bőven elég. Olyan, mintha semmi, de semmi nem lenne az arcomon, legalábbis abban az értelemben, hogy jó hozzáérni. Semmi értelme vastagon felkenni, mert akkor állítólag ragad, de én soha, egyetlen alapozómat sem kenem fel vastagon. Oké, ha problémás az ember bőre, nem biztos, hogy ez a tökéletes alapozó, de nekem ez a leheletnyi fedés az, amit keresek. Gyűlölöm a maszkos alapozókat. A 40 fokos kánikulában is jól szerepelt. Zseniális a színválaszték.
Egyetlen negatívuma, hogy szerintem nagyon hamar el fog fogyni, hisz csak 9 g az egész, de mivel vékonyan használom, talán egy darabig kitart.

Kiko Invisible Powder

Kiko Invisible Powder
2018. augusztus 18.

A por nagyon finoman őrölt, és elképesztő puha. A csomagolás gyönyörű, bár nem túlságosan utazásbarát. Megtartja a sminket a helyén, bársonyos felületet ad. Egész nap mattít. Csak nagyon kis mennyiségre van szükség, így hosszú ideig tart. Néha én is meglepődöm, mennyire kevés elég. Nem tömíti el a pórusokat.
Ami viszont nem jött be, az az applikátora, amivel foltosan tudom csak feltenni a port, bár ecsettel eloszlatható. A másik, ami viszont megőrjít a használatában az az, hogy száll. Az egész padló csupa por, na, ezt nagyon nem szeretem. Ha valami miatt nem venném újra, az ez lenne.

L'amia Natura Pure Sheavajas Arctisztító Tej

L'amia Natura Pure Sheavajas Arctisztító Tej
2018. augusztus 10.

A legjobb arctej, amit valaha kipróbáltam.
Nem gondoltam, hogy egy arctej képes ilyen hidratálttá tenni a bőrt. De, képes.
Az érzékeny, irritált bőrömre tökéletes. Nagyon kevés, épp csak egy pötty kell belőle, és bár nem olcsó, de sokáig ki fog tartani.