MsKors

Regisztráció dátuma: 2015. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 25.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Lancôme Effacernes Longue Tenue Long-Lasting Softening Concealer SPF30

Lancôme Effacernes Longue Tenue Long-Lasting Softening Concealer SPF30
2018. január 9.

UPDATE
Nagyon jól működött és nagyon szerettem de a bőröm valahogy megvilágosodott (ha már én nem, legalább a bőröm...) így sötét lett nekem a 02-es árnyalat. Amit tartalékba vettem következőnek amikor az előző már fogyóban volt, így bontatlanul eladóvá vált, keresd az eladó termékek között! Sajnálom, mert tényleg nagyon jó minőségű cucc.

2017. január 15.
A második tubust használom épp, iszonyú mennyiségű pénzek kidobása után, számtalan egyéb korrektorral való sikertelen próbálkozásom követően (vagy nem volt szín, vagy elképesztően drága volt egy kis mennyiség, vagy az összetevőiben volt kivetnivalóm, vagy beleült a ráncokba, esetleg szárított...) találtam rá erre a korrektorra. Mintha a fél lábamat akarták volna, úgy adtam a kártyám a pénztárnál, akkor még nem tudtam, hogy mennyire megéri. Először is, a 02-es árnyalat egy az egyben a bőrömmel megegyező szín. Másodszor, nem kevés mimikai ráncomba nem ül bele, harmadszor több, mint egy évig elég volt az első tubus, pedig nem gyengén kentem minden áldott nap. S mivel minden áldott nap, ezért is volt fontos, hogy aránylag szépek legyenek azért az összetevők, így esett erre a termékre a választásom. Ja, negyedszer: a vesebetegekkel vetekedő karikáimat ugyan önmagában nem tűnteti el maximálisan, de pont eléggé ahhoz, hogy még egészséges legyen az összekép a mindennapokban. Ha meg alkalom van és kell a porcelánbaba fej, akkor az alapozó plusz ez, fixáló púderrel és kész is a gyönyör.
Mindenképpen újraveszem, a többi korrektorom (Rimmel, Astor, NYX - bár ez nagyon jó, de tényleg!, Maybelline, Catrice) azóta nem használom.

PS Vitamin E Smoothing Moisturising Hand Cream

PS Vitamin E Smoothing Moisturising Hand Cream
2017. február 2.

Nagyon hamar beszívódik és puhává varázsolja a kezem. Külön tetszik ez a pici kiszerelés, abszolút táskabarát.

Avon Naturals Gránátalma és Mango Energizáló Testpermet

Avon Naturals Gránátalma és Mango Energizáló Testpermet
2017. január 29.

Dobtam egy hátast... Triclosan?? Jézusom.
Imádom az illatát, nyárra meg is rendeltem a testpermetet amit fújkáltam, mint a bolond, de valamire allergiás lehettem, mert nagyon égett és kipirosodott a bőröm ahová fújtam, így abbahagytam a használatát, a végét (ne kövezzetek meg...) wc illatosítóként használtam el.
Most, hogy látom az összetevőlistát, egy cseppet sem bánom, pedig eddig bántam. Biztosan nem veszem újra, inkább a tusfürdővel machinálok akkor már...

UPDATE: Nincs benne triclosan! (Mondjuk tök felesleges is lenne, semmi funkciója nem lenne a termékben.) Így egy helyett megérdemli a 4 csillagot, mert finom illatú csak én nem tolerálom.