mssnrv

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Body Shop Tengeri Hínáros Arctisztító

The Body Shop Tengeri Hínáros Arctisztító
2021. május 25.

Nagyon nagy szerelem ez a tisztító!

Nekem eléggé problémás a bőröm (pattanások, száradások, aztán hirtelen olajos, zsíros bőr), így fogalmam sem volt, hogy milyen terméket rendeljek.
A webshop kombinált bőrre való szűrése után ezt dobta ki a rendszer több tisztítóval egyetemben, viszont miután utánajártam mindegyiknek erről szuper vélemények voltak, így emellett döntöttem.

Kicsit féltem tőle, mert semmilyen tapasztalatom nem volt előtte arclemosókkal, így nem tudtam mit is várjak tőle.
Azóta próbáltam több félét is márkán belül, és magasan ez hozza a legjobb végeredmény számomra. IMÁDOM!
Pihe-puha bársonyos a bőröm a használata után, nagyon szeretem hogy nem habos, hanem géles állagú, nagyon kellemes hűsítő érzést nyújt a lemosása után, nagyon tisztának érzem tőle az arcom.
Én a használat előtt a tenyerembe nyomok egy nagyobb borsónyi adagot, összedörzsölöm a tenyerembe, amíg nem lesz kicsit habosabb és úgy viszem fel az arcomra. Kb 1-2 pecig körkörös mozdulatokkal mosom vele az arcom és utána öblítem csak le.

Jelenleg zsíros a bőröm, azt szépen lemattítja, mégsem húzódik, nem kellemetlen, télen is ezt használtam, akkor viszont elég vízhiányos volt a bőröm és akkor sem éreztem, hogy túlszárítani a bőröm, bár én utána rögtön fel is szoktam rakni az esti arcmaszkomat.

Összességében én ajánlom, jó kis termék!

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2021. május 25.

Kb. 6 éve használom, elválaszthatatlanok lettünk az évek alatt, BEST OF termék!

Hatalmas piros pont, hogy fényvédő van benne, nekem egyébként is nagyon rövid idő alatt megkapja a nap a számat és akkor borzasztóan tud fájni, de amióta ezt használom szerencsére nem volt ilyen eset!! :)
A másik hatalmas nagy kedvenc, hogy enyhíti a herpesz tüneteket és annak kialakulását. Én sajnos nagyon herpeszes vagyok, de ez a kis csodaszer tényleg nagyon hatásos ERRE IS!!
ÉS persze nem is kell mondanom, hogy úgy hidratál, mint az álom, köszönj el a kicserepesedett ajkaktól :D

Mindenkinek csak ajánlani tudom tiszta szívből!

Dr. Kelen Solar Bronz Szoláriumkrém

Dr. Kelen Solar Bronz Szoláriumkrém
2017. június 22.

Sziasztok!

Nos nagyon jókat olvastam róla, így mindennél jobban vártam már hogy kipróbálhassam ezt a szolárium krémet.
Miközben olvasgattam a véleményeket, nagyon sokan megemlítik, hogy nagyon fehér bőrük van, ami azért engem egy kicsit elbizonytalanított, mert vannak ismerőseim akiknek egészséges bőrszínük van és mégis azt mondják hogy nagyon fehér a bőrük.

Nos! hogy szemléltetni tudjam a sorstáraimnak: NEKEM TÉNYLEG HÓFEHÉR, "5PERC ŐSSZEL A NAPON ÉS LEÉGEK" BŐRÖM VAN

Kiwisun szoláriumba járok, 14 percre, mondanom se kell hogy szoli után egész jó színem van de másnapja huss eltűnik... (de az az egész jó szín inkább piros mint barna). Mindenféleképpen ki akartam már próbálni egy szoli krémet, de nagyon féltem hogy az én porcelán bőrömet besárgítja az önbarnító, mert még hűlt helyét se látni a barna pigmenteket hab testemen... :( :D

Mielött kipróbáltam a krémet 2x 14 percet voltam szoláriumban, szigorúan 2 nap kihagyásokkal (nehogy megégjek), majd tegnap bátorságot merítettem és szolikrémmel a hónam alatt bementem a Kiwisunba.

Az illata nekem teljesen semleges, nem büdi, nem is huuu de isteni illatú, semmi extra, az állaga sztem pont jó, könnyen oszlatható.
NA DE A HATÁSA!!!!
Nagyon nagy csodát vártam tőle, amit nyílván alulmúlt, mert én már azon ábrándoztam, hogy csokibarnán jövök ki a szoliból, ami nyílván nem így történt.. :D VISZONT, adott a bőrömnek egy olyan egészséges kis barnás beütést, amit még a munkatársaim is észrevettek és meg is jegyezték, hogy hoppá nem vagy hulla fehér, egész jó színed van :D Már az első használat után meg vagyok elégedve vele, mert már látom a kiutat a hipó és meszes becenevek alól!!!

Egy szó mint száz! MEGNYERT! Továbbra is használni fogom!!! És nem utolsó sorban, ajánlom másnak is, aki szenved a hófehér bőrével!