mssnrv

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. március 16.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Dr. Kelen Sunsolar Bronz Szoláriumkrém

Dr. Kelen Sunsolar Bronz Szoláriumkrém
2017. június 22.

Sziasztok!

Nos nagyon jókat olvastam róla, így mindennél jobban vártam már hogy kipróbálhassam ezt a szolárium krémet.
Miközben olvasgattam a véleményeket, nagyon sokan megemlítik, hogy nagyon fehér bőrük van, ami azért engem egy kicsit elbizonytalanított, mert vannak ismerőseim akiknek egészséges bőrszínük van és mégis azt mondják hogy nagyon fehér a bőrük.

Nos! hogy szemléltetni tudjam a sorstáraimnak: NEKEM TÉNYLEG HÓFEHÉR, "5PERC ŐSSZEL A NAPON ÉS LEÉGEK" BŐRÖM VAN

Kiwisun szoláriumba járok, 14 percre, mondanom se kell hogy szoli után egész jó színem van de másnapja huss eltűnik... (de az az egész jó szín inkább piros mint barna). Mindenféleképpen ki akartam már próbálni egy szoli krémet, de nagyon féltem hogy az én porcelán bőrömet besárgítja az önbarnító, mert még hűlt helyét se látni a barna pigmenteket hab testemen... :( :D

Mielött kipróbáltam a krémet 2x 14 percet voltam szoláriumban, szigorúan 2 nap kihagyásokkal (nehogy megégjek), majd tegnap bátorságot merítettem és szolikrémmel a hónam alatt bementem a Kiwisunba.

Az illata nekem teljesen semleges, nem büdi, nem is huuu de isteni illatú, semmi extra, az állaga sztem pont jó, könnyen oszlatható.
NA DE A HATÁSA!!!!
Nagyon nagy csodát vártam tőle, amit nyílván alulmúlt, mert én már azon ábrándoztam, hogy csokibarnán jövök ki a szoliból, ami nyílván nem így történt.. :D VISZONT, adott a bőrömnek egy olyan egészséges kis barnás beütést, amit még a munkatársaim is észrevettek és meg is jegyezték, hogy hoppá nem vagy hulla fehér, egész jó színed van :D Már az első használat után meg vagyok elégedve vele, mert már látom a kiutat a hipó és meszes becenevek alól!!!

Egy szó mint száz! MEGNYERT! Továbbra is használni fogom!!! És nem utolsó sorban, ajánlom másnak is, aki szenved a hófehér bőrével!

Hidegúti Ecetes Hamvasító

Hidegúti Ecetes Hamvasító
2017. április 27.

Sziasztok!

SOS szeretnék venni ilyet, de nem tudom hol lehet találni? légyszíves segítsetek!

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi

Alfaparf Semi Di Lino Diamante Cristalli Liquidi
2017. április 26.

Fodrászkellékesnél vettem kb. 5000 forintért, mert sajnos a hajam átesett egy leszivatáson és azt mondta a fodrászom, hogyha ezek után nem ápolom rendesen le fog esni a hajam. Azt tanácsolta, hogy mindenféleképpen fodrászkellékes boltban vegyek hajolajat, ott már nagyjából mindegy, hogy milyet csak az a lényeg, hogy ne a drogériban vegyem.

Az illata nekem egy kicsit pasis, de én szeretem, nagyon keveset szoktam használni belőle, már több mint fél éve megvan és még félig van a kis üvegcse. Hajmosás után 2 csomásnyit oszlatok el belőle a vizes hajamon és úgy szárítom meg, valamint reggelente egy nyomásnyit teszek az egész hajamra és úgy szárítom ki hajszárítóval.

Nagyon szeretem, nagyon puha és fényes tőle a hajam, úgy érzem hogy mióta abbahagytam a hajvasalást és csak hajszárítóval egyenesítem a hajam és használom ezt a terméket dúsabb és jobb állagú lett.

Nem vagyok benne biztos hogy újraveszem, mert már régóta ki akarom próbálni a Londa argán olaját, de ha az nem válik be ennyire akkor biztosan ezt fogom újravásárolni.

Ui.: az áráról pedig szt gondolom ha leosztjuk arra az időszakra, hogy meddig elég akkor nagyon megéri.