msvelvet

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Physicians Formula Murumuru Butter Eyeshadow Palette

Physicians Formula Murumuru Butter Eyeshadow Palette
2020. november 18.

Én is akciósan vettem, nem a képen látható színeket, hanem a kicsit világosabb verziót. Már régóta nézegettem, de a teljes árat sajnáltam érte és így utólag talán annyit nem is ér. A színek szuper pigmentáltak és jól kombinálhatóak és az illata is valami brutál jó, viszont tényleg rettenetesen porzik. Nekem alappal nagyon tartós is (olajos szemhéjam miatt mindent alappal használok), este, akár edzés után is pont olyan, mint amivel reggel elindultam.

Amouage Sunshine

Amouage Sunshine
2020. november 18.

Akkora csoda ez a parfüm, legnagyobb szerelmem lett, pedig először ki sem akartam próbálni. Sokat olvasgattam róla, mielőtt az első fújóst beszereztem belőle nagy elvárásokkal. Sokan írták, hogy nagyon tartós is, ezért mikor megérkezett és már a csomagból áradt az illat, nem mertem magamra fújni, mert ha nem tetszik majd meg sem tudok tőle szabadulni :) És hát amit a csomagból kiéreztem, az nem tetszett, olyan tipikus nagyi illatnak tűnt. Ezért egy pár hónapig csak úgy állt nálam, már gondolkodtam, hogy túladok rajta, de aztán mégis kipróbáltam és ez lett a vesztem :) Rajtam leginkább a mandulát és a ribizlit lehet érezni, szuper jó, nem egy tucat illat. Nagyon tartós és nagy hatósugarú is, gyakorlatilag egy fújás elég belőle reggel. Nekem abszolút téli illat, nyárra azért nagyon nehéz lenne, de hűvös időben jól érvényesül.

Balea Copacabana Bodycreme

Balea Copacabana Bodycreme
2020. július 18.

Jöttem felpontozni :) Először a csillámos verziót vettem meg úgy, hogy a boltban nem volt időm szagolgatni. Aztán itthon felkenve teljesen függő lettem az illatától, visszamentem megnézni, hogy mi van még ebből a termékcsaládból. Akkor találtam ezt a krémet és hát valami fantasztikus. Annyira szuperül hidratál, este felkenve reggelre pihe-puha bőrt eredményez, az illata hosszan megmarad. Én imádom, jó lenne, ha nem limitált lenne.