msz0315

Regisztráció dátuma: 2012. február 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. február 12.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Dior Addict Lip Glow

Dior Addict Lip Glow
2017. december 6.

Nagy álmom volt ez a szájfény,hosszú idő után megleptem magam vele.Nagyon drága!!!! De mondtam kipróbálom.Coral árnyalotot vettem,nekem szerintem ez jobban áll mint a rózsaszínes árnylatok.Csomagolása nagyon szép,de hát Dior !!! Én annyira mint itt a többiek nem vagyok tőle elájulva.Nekem a felső ajkam kiszárad tőle.Carmexet teszek most alá és úgy használom mert a színe meg fenomenális!!!!!

Shiseido Bio-Performance Super Corrective Eye Cream

Shiseido Bio-Performance Super Corrective Eye Cream
2017. december 6.

Ebayről rendeltem belőle kis kiszerelést kipróbálni.Nagyon táskásak a szemeim és eddig nem találtam meg A krémet.Nagyon kevés elég belőle,tartalmas krém.Nekem egy picit zsíros marad a szemem körül tőle.DE!! A szemhéjam egy picit mintha nem lenne annyira megereszkedve!!! Rácaim nincsenek hála égnek,engem a táskák zavarnak.Most kb.2 hete használom és azt merem mondani,hogy jó termék.A táskák halványabbak, a szemhéjam is szebb lett.

Sulwhasoo Timetreasure Bőrmegújító Szemkrém

Sulwhasoo Timetreasure Bőrmegújító Szemkrém
2017. november 19.

Rendeltem 30 pici mintát hogy egy kúrát megcsináljak.Nagyon erős gyógynövényes illata van,sűrű állagú ezért egy picit nehezebb eloszlatni.Sajnos a hatásáról nem tudok nyilatkozni.Nem látok változást!!!