mSzandika

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Catrice True Skin High Cover Korrektor

Catrice True Skin High Cover Korrektor
2021. augusztus 27.

Most ezt a korrektort használom, ami szuper benne hogy erős fedésű, és a nagy applikátorával nekem könnyű dolgozni. Viszont csak pár óráig tart, utánna újra kell kenni. Összeségében szerintem jó korrektor.

Catrice Luminice Highlight & Blush Glow Palette

Catrice Luminice Highlight & Blush Glow Palette
2021. július 1.

Erről a kis csodáról még nem is írtam! Amikor megláttam Évi videójában, rögtön tudtam, hogy kell nekem ez a cucc :D. Csomagolása, kicsi, kompakt, de lényeg a belseje. Abszolút megdöbbentő a high and márkák szintű minősége! Az első amiben ász, az a tartósság, mind a pirosító, mind a highlighterek egész nap fent ragyognak. Mindemellett a highlighterek és a pirosító, is káprázatosak, iszonyat szépek az arcon. Mindennapos nagy kedvenc paletta lett nálam, amelyhez bármikor nyúlhatok. Catrice sok termékében nagyon kezd kiemelkedő lenni, egyre szivesebben választom a márkát egyedüliként a drogériában.

Catrice Cheek Lover Oil-Infused Blush

Catrice Cheek Lover Oil-Infused Blush
2021. július 1.

Nagyon imádom. Mostanában csak ezt a pirosítót (legtöbbször ezzel pirosítok.), a bourjois pirosítóját vagy a Catrice luminice arcpalettát használom. Annyira szép fénye van és pigmentált! Bármelyik essence ecset szépen bánik vele, de legjobb talán a real techniques pirosító ecsetemmel! Tartós úgyhogy imádom használni. Ja és nézegetni is jó, szerintem elég minőségi lett a csomagolása! :)