mSzandika

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2020. január 10.

Nagyon szeretem ezt a pirosítót. Lehetetlen szerencsére túlzásba esni vele, természetes hatást lehet elérni vele, kiválóan lehet építeni is. Nagyon-nagyon megszerettem. Imádom a kiszerelését is, meg a kis tükröt is, ami benne van, nagyon cuki :). Én egy ebelines pirosítós ecsettel viszem fel, a saját ecsetje nem túl jó szerintem.

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Tusfürdő Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2020. január 10.

Imádom ezt a tusfürdőt, csodás az illata, mind az igazi rózsa, mind a shea vaj illata érezhető külön-külön is :), előbb lehet érezni a rózsát majd a Sheát :). Emellett nagyon kellemes állaga van és nagyon táplálja a bőrömet. Testápolóra nekem utána nincs szükség ( egyébként sem igénylem mostanában.) Nagyon tetszik az üvege, szeretem nézegetni, mert szerintem nagyon gyönyörű a külseje :). Örülök az újrahasznosított üvegnek is :). Ja és emiatt a tusfürdő miatt, döntöttem úgy hogy nincs szükségem sok olcsó tusfürdőre, inkább minőségi darabokra ruháznék be ezentúl :).
Muszáj megjegyeznem, hogy a Müllerben sokkal remekebb áron van, mint a többi drogériában és nem volt akció :).

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2020. január 10.

Vettem egy ilyen cseresznyés carmexet is, de úgy érzékelem az originál jobban hidratál. Általános hidratálásra jó, néha a száraz ajkakon is segít, de néha csak rontott a helyzeten :/. A kiszerelése jó, kellemes az ajkakra is rakni, kicsit műcseresznye illata van, de egész kellemes, jó az ajkakra kenni, és nagyon szép fényt ad az ajkaknak :), mint egy átlátszó szájfény, ennél nem érzem a bizsergést, egyenlőre 4 csillag jár neki.