Mufurcka

Regisztráció dátuma: 2012. június 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 6.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Sally Hansen Miracle Gel 2X Volume Top Coat

Sally Hansen Miracle Gel 2X Volume Top Coat
2019. november 3.

Gyorsan besűrűsödött, ezért lassan szárad, sűrű vastag réteget képez. Most mostam le egy komplett szettet, emiatt, mert már indulnom kellett, készülődtem, de mindegyik felgyűrődött. Gyorsan visszafestettem a színt és seche vite-tel zártam. Abban sosem csalódtam és olcsóbb is mint ez a Sally. Nagy marketinglufi van Hansenéknél... ügyesek nem mondom, hogy eladják ezt a filléres festéket egy vagyonért.
A színes lakkjai is szerintem a lista legalján vannak, ami döbbenet számomra hogy mégis milyen áron kínálják őket . Ezerszer veszek inkább ILNP, A-england-ot mint ezeket. Kukába dobtam. Még jó hogy nem teljes áron vettem.

a-england Körömlakk

a-england Körömlakk
2019. október 23.

Update
ma lakkoztam a Skinhead-del...Mindig elcsodálkozom ezen a márkán!!!Az egyetlen lakk, amihez nekem nem kell javításhoz acetonos korrektor toll, sem fültisztitó pálcika, sem semmi. Egy rétegben is gyönyörű, és az ecsete pont felveszi az U alakot, ami kell nekem. A leggyorsabban ezzel végzek, Seche Vite szárítóval. Anne Boleyn is imádat, már az is megvan.
2019.08.19.
Hát igen, szerintem ez a lakk verhetetlen. A színei és hatásai elképesztőek, ahogy bara írja lejjebb, maximálisan egyetértek, a holo hatás nagyon különleges benne. Minden drogériás ÉS drága lakkra ráver.
Moth a fairy, camden town van meg. Gyönyörűek. Egy rétegben is nagyon szépen mutat, de szoktam kenni még egy vékonyat rá, hogy korrigáljam a körvonala,t, ha az elsőnél félrementem volna.
Inkább a sötéteket szeretem, és az új kollekcióban még szemezek a Goth-tal és a Skinhead-del:))
***megvettem őket, és a Camdenhez nem nyúlok annyit, nem is áll a szín a bőrszínemhez annyira jól ezért felteszem eladásra!

Lancôme Idôle

Lancôme Idôle
2019. október 17.

Nagyon erős, nagyon irritáló, többszöri lemosást is túlélő cucc.
42 vagyok, de egy kolléganőm esetében, aki ugyanennyi, kb 10-el megdobja az összképet. Én azt hiszem, még nem akarok 52-nek parfümözni.
Kaptam egy fújást tőle, mert hogy milyen jó! A rosszullléttel küzdöttem. Még az első 10 perc elment, nyilván a fejillat.
Szintetikus, mű... jaj. Pedig tetszett a reklám:) de ehhez a lányhoz ezt az illatot nem tudom társítani. Julia Roberts., vagy Andie Mcdowell inkább.
Brutál túlárazott, nagyon nem:(

1 MÁRKA