Mufurcka

Regisztráció dátuma: 2012. június 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. június 6.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Rituals The Ritual Of Happy Buddha Happy Foaming Shower Gel

Rituals The Ritual Of Happy Buddha Happy Foaming Shower Gel
2021. május 22.

Most lattam hogy nevcserén ment át, mar Rituals of MEHR - nek hívják :))
Ismertük happy budddhaként, de ráraboltunk erre hogy huuuu új szin, új illat, wwoooow. Aztan rajottem h ez átverés.
Amúgy habból nagyon finom selymes elegy képződik, nagyon fini illattal. Élvezet vele fürödni az tény, de sajnos tenyleg hamar elillan a bőrről fürdés utan :( es baromi drága. Talan ha az illat tartósabban erwzheto lenne, akkor könnyebben nyúlnék mélyebbre a penztarcamban...

St. Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Face Mist

St. Tropez Self Tan Purity Bronzing Water Face Mist
2021. április 28.

Ma használtam először, így a glow-ról nem tudok nyilatkozni, de az illata és ez a mikropermet ahogy érkezik az arcomra az iszonyú jó!
Megdöbbentően könnyű a permet, azt hittem gáz lesz ha arconfújom magam, de nem. Elhiszem, hogy más oldalakon olvasott vélemények szerint élvezet fújni... Aki rétegzős rutint csinál este-reggel, hova illeszti be?
A barnaságról még lehet később update-elek.

Shiseido Ginza EDP

Shiseido Ginza EDP
2021. április 8.

Rég "hatott" meg egy illat, ráadásul egy új illat:) Különlegesnek érzem végig, minden szakaszában és nagyon jó hogy nem egy újabb cukorbomba. Az első fél óra után a fás rész jön elő rajtam fokozatosan. Nagyon jó lenne megszerezni, bár sajnos a covidban most abszolút a túlélésre vagyok berendezkedve, szóval gyanítom hogy egyenlőre csak vágyakozós lesz.
Update: ajándékba megkaptam! :) boldogság!

1 MÁRKA