mujerconfused

Regisztráció dátuma: 2015. július 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. július 9.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Barfuss Bőrkeményedés Eltávolító Zokni

Barfuss Bőrkeményedés Eltávolító Zokni
2019. június 3.

Én összességében elégedett vagyok vele, a zokni tényleg hatalmas, még nagyobb férfilábfejre is jó lehet, húztam rá egy rendes zoknit, így gond nélkül kibírható a 90 perc. Az ígéretnek megfelelően nagyjából a negyedik napon indul be a hámlás, nekem kb 5 napig jött le a bőr a lábamról. A sarkamon elég csúnya, már repedezett bőr volt, de az is 2 nap alatt lehúzható lett. Egy kicsit rásegítettem egy cukros radírral ugyan, de egyébként jól tejesített. Az ára viszont szerintem is húzós, 5000 HUF felett van úgyhogy megéri egy müller szombatra időzíteni a beszerzését.

Clinique Pop Splash Lip Gloss + Hydration

Clinique Pop Splash Lip Gloss + Hydration
2019. május 18.

Update: Elsőre túl szigorú voltam, már szinte teljesen elhasználtam és egészen megszerettem, de még mindig túlárazottnak tartom.

Rosewater Pop árnyalatban volt mini karácsonyi csomagban egy Moisture Surge hidratálóval. A színből szinte semmi nem látszik, egy kis csillogáson kívül szinte semmi pluszt nem ad. Az igaz, hogy nem ragacsos, de ennyit szerintem egy jobb drogériás szájfény is tudna.

Avon Anew Vitamin C Radiance Maximising Serum

Avon Anew Vitamin C Radiance Maximising Serum
2019. május 18.

Szintén túl ragacsosnak találom, nagyon nehezen szívja be a bőröm és az illata is kellemetlen. Vannak már ezen az áron sokkal kellemesebb szérumok is, ráadásul alkohol nélkül.

1 MÁRKA

2 ÖSSZETEVŐ