MulBria

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. január 26.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes

Essence Try It. Love It! All About Eyeshadow Palettes
2017. január 3.

Reggeli gyors láthatatlan sminkek elkészítése esetén mindig ehhez nyúlok. Jól pigmentált, tartós, könnyen satírozható és a színek is szuperül keverhetőek benne. Nem sajnálom utazások és nyaralások alkalmával sem. Több, mint egy éve meg van és nem volt olyan hét, hogy legalább egyszer ne került volna elő. :)

Ebelin Präzisions Make Up Ei

Ebelin Präzisions Make Up Ei
2016. november 2.

Nagyon nem vált be. Nem lehetett szépen kitisztítani, nem is szívta meg magát eléggé vízzel. Nagyon hamar szét ment. Nagy csalódás volt ár érték arányban. Nekem ettől mérföldekkel jobban bevált az oriflame hasonló terméke, ami akciósan kb fele ennyibe kerül.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2016. július 19.

Nagyon könnyű a saját ecsetével felvinni. Nagyon tartós, nem kenődik el. Nekem a barna verzió van meg. Nagyon pigmentált. Most a kora nyár beköszöntével tesztelgetem vízvonalon is. Eddig ott is bevált. Karácsony óta van meg, de még nem vettem észre állag béli változást. Nagyon elégedett vagyok vele.

Update: Most kezdett el nagyon gyors tempóban beszáradni, és így már használhatatlan. Azt hiszem a végére csalódás lett. Mínusz 2 csillag.