multisens

Regisztráció dátuma: 2017. június 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. június 7.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Gres Lumiere Noire EDP

Gres Lumiere Noire EDP
2017. június 16.

Az eddigi Gres parfümök közül,egyedül ez a Noir nyerte el a tetszésemet.Csak akkor éreztem a CM enyhén ciprusos illatát,amikor a dobozt kezdtem kibontani.Előtte olvastam a véleményeket,hogy hozzá hasonlítják.Mivel én azt imádom,tényleg meglepő volt,hogy már az elején azt érzem.Aztán próba után már nem igazán véltem felfedezni,néha mintha mégis,de egyébként enyhén füstös,enyhén édeskés,fűszeres.A Chanel Coco Noir-t nagyon akartam,de azzal nem tudtam azonosulni,.ezzel viszont igen.Én nappali viselethez használom,estére nekem több ,erőteljesebb illat kell.Viszont nem forró,napsütéses időben nyúlok érte,de nem is téli illatként fogom használni.
A tartóssága rajtam kíváló,az üvege az gyönyörő.Abszolút 5 csillag.

Gres Lumiere Rose

Gres Lumiere Rose
2017. június 16.

Hát nekem ez sem lett a kedvencem.Ezt is annyira vártam,hogy megérkezzen.Semmi rózsa,semmi bors az én bőrömön,csak édeskés illatot érzek.Bár a Madame Gres-t is megrendeltem,azzal sem tudok azonosulni,anyukám viszont igen,ez pont neki való és bár a kettőnek teljesen mások az összetevői,ahogy magamra fújtam,nekem egy az egyben ugyan olyan.Semmi különbséget nem érzek a kettő között.
A tartóssága viszont kíváló,az üveg kinézete ugyancsak.
Ezért 3 csillagot tudok adni neki.

Gres Lumiere Blanche

Gres Lumiere Blanche
2017. június 16.

Ma kaptam meg a terméket,olyan izgatottan bontottam ki,az üvege,az összetevők miatt,nagyon magamnak éreztem.
Hát akkora csalódottság fogott el mikor magamra fújtam,nekem aztán se mandarin,se narancsfa,se barack nem érződik ki,amit érzek,az nincs is benne,gyöngyvirágos,púderes akármit érzek.Hát tőlem ez annyira távol áll.Négy másik mintát rendeltem a Gres parfümökből,még jó,hogy volt minta,azok sem passzolnak hozzám,egyedül a Lumiere Noir.Arra azt mondom,egy számomra jól megkomponált illat.
Még a mai napon túl adtam rajta.
Az üveg kinézete miatt adok 3 csillagot neki!