munoom

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 19.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Naturissimo Csicsókás Kéz-, Láb- és Körömápoló Balzsam

Naturissimo Csicsókás Kéz-, Láb- és Körömápoló Balzsam
2020. szeptember 14.

Eddig annyira nem használtam kéz- és lábápoló szereket, mert úgy állapítottam meg, hogy nincs rá szükségem. Az utóbbi egy évben azonban felfedeztem egy kisebb bőrkeményedést a lábamon, és azt vettem észre, hogy mostmár érzékenyebb a kezemen is a bőr, úgyhogy úgy éreztem, hogy itt az idő beruházni egy krémbe. Eddig nem csalódtam. Kellemes, nem tolakodó illat, gyorsan beszívódik, nem hagy maga után zsíros érzetet és úgy néz ki, hogy a bőrkeményedést is szép lassan rendbe teszi. Tetszik!

Dr. Ganolife Reishi Sportgél

Dr. Ganolife Reishi Sportgél
2020. szeptember 14.

Őszintén szólva annyira nem váltja meg a világot, de valamiért nekem tetszik. Anno egy 30 km-es bicikli túra után próbáltam ki a termékmintát a megfáradt ízületeimen, és nagyon beleszerettem az illatába, az állagába. Azóta vettem egy tubussal, és ha úgy érzem, hogy szükségem rá, akkor használom.

Dr. Ganolife Bio Reishi & Echinacea Krémdezodor

Dr. Ganolife Bio Reishi & Echinacea Krémdezodor
2020. szeptember 14.

Bírom, bejön. Nehéz egyébként jó dezodort találni. Eddig fújósat használtam, de az nagyon körülményes volt. Olyat nem szerettem volna, ami krém állagú és ujjal kell felkenni, az eddig használt golyós dezodorok pedig nem voltak hatékonyak, vagy nem jött be az illatuk sajnos. Ez most úgy néz ki, hogy befutó, bár még csak két hete használom rendszeresen.