Musil

11910 pont

Regisztráció dátuma: 2012. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

11910 pont

Regisztráció dátuma: 2012. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Herbsgarden Multivitamin Szérum

Herbsgarden Multivitamin Szérum
2021. április 18.

Hiába nagyon jó a hatása, nem tudtam megszeretni, mert állagra olyan, mintha tojássárgáját kennék az arcomra, ráadásul olyan intenzíven sárgás színe van, hogy fölkenés után is meglátszik az arcon, és valahogy nem is szívódik be, egy vékony réteget képez a bőrön, amit aztán le is tudok dörzsölni. A multivitaminos krémjük sokkal inkább bevált, de ezt a terméket biztos, hogy nem fogom újravenni. Ráadásul elég drága is volt.

PomPom Lifting Hatású Arckrém Homoktövisolajjal és Peptiddel

PomPom Lifting Hatású Arckrém Homoktövisolajjal és Peptiddel
2021. március 13.

A jelenlegi termék portfólióból a PomPom legjobb termékének tartom. Körülbelül azt tudja, amit a Mosolyogj Bátran Botox Hatású Arckrémjüktől vártam volna. Érdekes módon a saját weboldalukon ezt a lifting hatású krémet testesebbnek írják, mint a botox hatásút, azonban én pont az ellenkezőjét tapasztalom: míg a botox hatású krém egy nagyon testes, nehezen felszívódó, zsíros állagú krém, addig ez a lifting hatású jóval könnyedebb, lágyabb, nagyon szépen eloszlatható a bőrön, és nem fénylik, hanem szép, matt hatású. Jól felszívódik, és a Mariana-árok mélységű ráncaimat is durván kikapja. No persze nem tünteti el 100%-osan, de nagyon sokat enyhít rajtuk. Drága krém, de hozza azt a tudást, amit várok tőle, így újravevősnek tűnik, és nappali használatra is kiválóan alkalmas lehet. Az újfajta pumpás PomPom flakon is szuper jó, a kinyomója rendkívül vékony csíkot húz, így nagyon finoman adagolható, és higiénikus is. Nagyon gyorsan megkedveltem ezt a terméket!

PomPom Ylang Ylang Egzotikus Testolaj

PomPom Ylang Ylang Egzotikus Testolaj
2021. február 28.

Tömény olajat vártam volna, de rendkívül híg, folyós állagú, inkább egy emulzióra hasonlít. Így egy kicsit átverve érzem magam, testesebb valamire számítottam. Az illata sem hozza a Pompom ylang-ylang szappan illatát, úgyhogy csalódott vagyok. El fogom használni, de nem veszem újra.

5 ÖSSZETEVŐ