Musil

Regisztráció dátuma: 2012. december 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 15.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Purito Daily Go-To Sunscreen

Purito Daily Go-To Sunscreen
2023. május 22.

Szépek az összetevői, látszólag jól is működik (bár kérdés, hogy a Purito-nak mit lehet elhinni a múltkori SPF botrány után...), de rettenetesen fénylik tőle a bőröm, mintha disznózsírral kentek volna be. Szerencsére csak termékmintával próbálkoztam, fogalmam sincs, hogy használtam volna el egy teljes tubusnyit, annyira vállalhatatlanul fénylik.

Christian Dior Diorissimo EDT

Christian Dior Diorissimo EDT
2023. május 14.

Már-már standard dolognak számít a Diorissimo modern változatát ekézni, mondván hogy köszönő viszonyban sincs az eredetivel, én azonban mégis amondó vagyok, hogy ez is egy remek formula. És mikor máskor hordaná az ember lánya, mint esős májusi napokon? Imádom a frissességét, egyáltalán nem tartom öregasszonyosnak vagy wc illatosító szagúnak; számomra sokkal inkább egy nagyon kellemes tisztaság illat. A tartóssága nem a legjobb, de nap közben azért érzem magamon, és mindig jobb kedvre derít. Én szeretem ezt a modern formulát is, nem csak a vintage változatot.

Olaplex Hair Perfector No.3

Olaplex Hair Perfector No.3
2023. május 14.

Nagyon szkeptikus vagyok és csúnyán összeszalad a szemöldököm, mikor valaki azt hajtogatja, hogy "már egyetlen használat után is észlelhető a változás", de azt kell, hogy mondjam, az Olaplex No.3 valóban működik! Alig hittem a szememnek, hogy mennyit dob a hajam kinézetén, rettentő kíváncsi vagyok, hogy hosszú távú, rendszeres használat után vajon mennyit javít a házilag, hidrogén-peroxidos hajszőkítővel meggyötört hajamon. Egyelőre nagyon ígéretes, de a megfelelő mennyiség adagolását még ki kell tapasztalnom. Kár, hogy ilyen rohadt drága termék, nem keveset fizetünk a hype-ért, de kétségtelenül hatásosnak tűnik.

5 ÖSSZETEVŐ

Dipeptide-15 pep Kockázat: