mustang

Regisztráció dátuma: 2012. december 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. december 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Sun Ozon Sonnenmilch Für Allergische Haut SPF30

Sun Ozon Sonnenmilch Für Allergische Haut SPF30
2014. május 26.

Én is akciósan vettem a rossmannban, kapásból kettőt is. Már elkezdtem használni, egyelőre arcra, hogy ne jöjjenek ki a szeplőim. Hatásosnak bizonyult. Jelenleg úgy használom, hogy a bb krémemből, és ebből kevertem össze egy kis elegyet, és ez a nappali arckrémem :) Az összetevői is nagyon jók. Könnyű elkenni a bőrön, és hamar be is szívódik. Csak ajánlani tudom.

Isana Volume Up Hajhab

Isana Volume Up Hajhab
2014. január 16.

Nagyon baráti ára miatt vettem meg, és ehhez képest nem is rossz. Nekem jól dúsítja a hajamat, még hajszárítás nélkül is. Viszont van egy hátulütő: ha a fejbőrömre került, bekorpásodott tőle, ezért csak 3 csillag. Azóta úgy viszem fel, hogy a fejbőrömre ne kerüljön, hanem csak a hajtövekre, még a hosszára sem kenek. A hajtövet szépen megemeli, leginkább akkor hatásos, amikor már épphogy kicsit nedves a hajam. Szerintem megéri megvenni, de mivel nekem érzékenyebb rá a fejbőröm, így legközelebb visszatérek a kicsit drágább, ám jól bevált wellaflex hajhabra.

Elséve Full Restore 5 Újrafeltöltő Hajpakolás

Elséve Full Restore 5 Újrafeltöltő Hajpakolás
2013. november 4.

Ezt a terméket nagyon imádom, egyetlen hátránya az ára. Használatkor a hajam puha, és jó tapintású lett, nagyon tetszik az illata, amit sokáig érezhettem a hajamon, még a hajhabom illatát is elnyomta :)

Update: Jelentem, újravettem a terméket, ma sikerült elcsípnem akciós áron nagy örömömre :)

1 ÖSSZETEVŐ

Juniperus Communis Fruit Oil EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott