musume

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 7.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 7.
Bőrprobléma: -

Rimmel Natural Bronzer

Rimmel Natural Bronzer
2013. augusztus 13.

Nagyon sok jó véleményt olvastam róla külföldi oldalakon, nálunk sajnos nem találtam egy üzletben sem, így végül a netről (Angliából) rendeltem meg a 022 Sun Bronze árnyalatot. Ma érkezett meg, úgyhogy még túl sok tapasztalatom nincs vele kapcsolatban, de azt már most is elmondhatom, hogy gyönyörű napcsókolta színt ad a pofimnak. Már most nagyon szeretem! :)
Az elmúlt időszakban azt tapasztaltam, hogy pont azon a területen lett mitesszeres az arcom, ahova a korábbi bronzosítómat tettem (Avon bronzosító gyöngyök), ezért is döntöttem úgy, hogy leváltom. Ha a probléma megszűnik, akkor tuti ő volt az okozója...
Valószínűleg kétféle kiszerelése van ennek a bronzosítónak (vagy van egy korábbi verzió), mert a képeken mindenütt az áll a csomagolásán, hogy SPF8, de amit kaptam, azon már SPF15 van. Külön jó, hogy még a nap káros hatásaitól is véd picit. :)
A csomagolása egyébként ugyanolyan, mint a Rimmel Stay Matte púdernek, de erről nem lehet akárhol leemelni a fedelet, hanem tényleg ki kell addig tekerni, ahol a menet engedi. Szóval akár táskába is dobhatjuk, nem fog kinyílni! ;)
A bronzosítóban nem látok csillámokat. Nagyon szép természetes matt színe van.
Az eddig látottak alapján csillagos 5-ös! :)

Ebelin Acetonmentes Körömlakklemosó Mandulaillattal

Ebelin Acetonmentes Körömlakklemosó Mandulaillattal
2013. augusztus 1.

Én csak nyáron használok körömlakkot, akkor is csak a lábamon. Az én erős pink színű körömlakkommal mindig jól elbánik. Nekem a szagával sincs semmi bajom, főleg mivel mindig az erkélyen "körmösködöm". :) Szóval én szeretem.

Baviphat Epres Méregtelenítő Maszk

Baviphat Epres Méregtelenítő Maszk
2013. augusztus 1.

Eddig még csak kétszer használtam, úgyhogy a hatásáról hiteles véleményt még nem tudok mondani. De muszáj leírnom, hogy egyszerűen isteni az illata. Igazi eper shake illat. :) A csomagolása nagyon cuki, hatalmas kiszerelés, szerintem ezer évig is elég lesz. A kis kanálka nagyon édes, ami benne van, és megkönnyíti a higiénikus használatot. A maszk használata után nagyon finom puha, selymes lesz a bőröm, de ebben a kánikulában a faggyútermelés szabályozását nem igazán tapasztalom. De nyilván még többször is használnom kell ahhoz, hogy hiteles véleményt mondhassak róla.
Én az ebay-ről rendeltem, és kb 2 hét alatt meg is érkezett épségben, amihez még kaptam ajándékba 3 másik termékmintát is, ami egy aranyos gesztus volt az eladótól. Ha valakit érdekel, én a "cosmeticmarket2012" nevű eladótól rendeltem, akit most már bátran ajánlok mindenkinek!
Update-elni később még visszajövök, de addig is megkapja tőlem az 5 csillagot!! :)

Update:
Már több, mint 5 hete használom, heti kb. 2 alkalommal, és én nem 20 percre, hanem egy órára szoktam fent hagyni. El vagyok ájulva tőle. A pirosságokat gyönyörűen lehúzza és nagyon szép lett a bőröm, amióta használom. Korábban egy ilyen arcpakolás használata csak nyüglődés lett volna nekem, de most, hogy ezt az epres csodát használom, már egy élmény. :) Mindenképp megérdemli az 5 csillagot! Ja és időközben már megrendeltem az almás éjszakai krémet, és a barackos peeling gélt is. Remélem őket is ennyire fogom szeretni. :)

1 ÖSSZETEVŐ