muszika

Regisztráció dátuma: 2017. február 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. február 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Nivea Hidratáló Arctisztító Olaj Normál Bőrre

Nivea Hidratáló Arctisztító Olaj Normál Bőrre
2020. április 1.

Nagyon megszerettem ezt az olajat. Nekem eléggé kombinált a bőröm, így mindigis picit távolságtartó voltam az olajokkal szemben. De ennél jobban nem szedte le soha semmi a sminkem. Két lépéses arclemoás 1. terméke nálam, uténa hazsnálok még egy hidratáló vagy habzó arclemosót, de vízzel teljesen jól leszedhető egyébként. Még csak 1 hete használom, de már megrendeltem belőle az utánpótlást, talán egyetlen hátránya, hogy gyorsan fogy. (A Notinon 1990 ft, ami olcsóbb, mint a drogériákban.)

Paula's Choice Extra Care Non-Greasy Sunscreen SPF50

Paula's Choice Extra Care Non-Greasy Sunscreen SPF50
2020. április 1.

régóta keresem a tökéletes fényvédőt arcra és a skinsmartos lányok ajánlására próbáltam ki ezt. Szerintem ekkora mennyiségnél nevezhetjük az árát kedvezőnek és nekem tényleg sokkal kevésbé csúszkál, fénylik a bőröm, mint a többi termékkel, amit eddig próbáltam.

Alveola Aloe Vera Spray

Alveola Aloe Vera Spray
2020. április 1.

Ezt a kiszerelést még sokkal jobban szeretem, mint a sima kinyomós verziót, pedig azt hittem nem lehet fokozni.:-) Hialuronsavas készítmények után szoktam használni, nekem nyugtatja a bőröm és úgy vettem észre, hogy a pattanásaim is gyorsabban gyógyulnak vele. Ezenkívül néha kézkrém helyett/előtt is használom, arra is szuper.Imádom, hogy magyar termék és az ára is nagyon baráti.