Mütyesz

Regisztráció dátuma: 2012. november 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. november 18.
Bőrprobléma: Tág pórusok

MakeUp Revolution Romantic Smoked Szemhéjpúder Paletta

MakeUp Revolution Romantic Smoked Szemhéjpúder Paletta
2014. június 14.

Ilyen jó ár-érték arányú terméket már régen vettem! Szemhéjpúder alappal használom, így egész nap mozdulatlan marad, este is ugyanolyan gyönyörű színű, mint amikor felkentem. Remek az egész paletta színösszeállítása, mindet tudom használni. Nem kopik, nem mászik el, erősek a színek. Szerintem zseniális!

Barry M Wink Marker Pen Eyeliner

Barry M Wink Marker Pen Eyeliner
2014. június 14.

Teljesen véletlenül döntöttem úgy, hogy megveszem, épp egy webáruházban vásárolgattam, amikor megakadt rajta a szemem. Nem döntöttem rosszul, sőt egyszerűen nem tudok rosszat mondani róla. Annyira egyszerű vele dolgozni, képtelenség elrontani a vonalat. Reggeltől estig meg sem mozdul, olyan mint egy tetoválás, de lemosásnál simán lejön. Kánikulát is simán bírta. Persze sírni és esőben ázni nem ajánlatos, hiszen nem vízálló :) Alap, hogy újraveszem!

Catrice Better Than False Lashes Szempillaspirál Ultra Black

Catrice Better Than False Lashes Szempillaspirál Ultra Black
2013. október 26.

Egy újabb Catrice termék, amivel maximálisan elégedett vagyok. Az én semmi szempilláimra nagyon bevált. A keféje klasszikus sörtés, nem olyan nagy, hogy kibökje az ember szemét, a festék állaga vízes, nem sűrű, így a szempillákat sem ragasztja össze, sőt szépen szétválaszt. Semmi csomósodás, szerintem még hosszít és szépen ível is, viszont gyér pilláknál mindenképp két réteg kell, ami szerintem nem baj, mert könnyen építhető és így lesz tökéletes az eredmény.