Mya

Regisztráció dátuma: 2012. március 21.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 21.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Estée Lauder Invisible Fluid Makeup Alapozó

Estée Lauder Invisible Fluid Makeup Alapozó
2015. november 3.

Nagyon jó kis alapozó, a fedése nem túl erős, de mégis valahogy szebbé, fiatalabbá, kisimultabbá teszi az arcbőrt. Amikor ez volt rajtam, mindig megdícsértek milyen szép az arcom. Tartóssága is teljesen rendben van, bár én mindig puderrel fixalok minden alapozót, így estig tökéletes. Nekem a színe nem az igazi, ezért megválnék tőle. Aki szeretné, eladó termékeim között megtalálja.

Agent Provocateur Fatale EDP

Agent Provocateur Fatale EDP
2015. október 12.

Aki a La Vie Est Belle- re keres olcsóbb alternatívát, annak nagyon tudom ajánlani próbálja ki ezt az illatot. Minimális különbséget érzek közöttük, ez talán nem annyira édes és mintha csokit is éreznék benne (persze tudom ez nincs az összetevők között) . Tartóssága is teljesen redben van, bőrön 4-5 óra, ruhán egész nap érezni.

Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme

Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme
2015. január 27.

Az általam ismert Flowerbomb-ok közül nekem ez tetszik a legjobban. Nagyon hasonlít az anyaillathoz, de benne van az a komolyság, amit a Flowerbomb edp- ből hiányolok. Édes, de nem sziruposan, fojtóan, én kicsit füstösnek is érzem. Az orchidea, vanília és a pacsuli ami leginkább dominál benne az én orrom szerint és mindhárom tökéletes arányban van jelen. Komoly, nőies, de mégis modern illat. Úgy érzem örök szerelem lesz a miénk! :)

5 ÖSSZETEVŐ