Myheartmylife99

Regisztráció dátuma: 2020. július 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. július 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Trend It Up Face Lights Highlighter Paletta

Trend It Up Face Lights Highlighter Paletta
2020. július 18.

Nagyon elégedett vagyok vele :) a színek napfényben megcsillanva visszaadják a palettában látható színeket, egyébként csak színtelen highlighternek tűnik. Minimálisan porol, jól pigmentált.

Trend It Up Velvet Sensation Körömlakk

Trend It Up Velvet Sensation Körömlakk
2020. július 17.

Bár ez a széria már két éve kifutott, nekem még mindig megvan a 3 árnyalat amit vettem. Azóta nem kezdett el szétválni sem. Ezért szeretem ezt a márkát legjobban a körömlakkok terén. :) mind félig van, de sűrűsödést se veszek észre. Viszont a tartósságát a körmömön már nem tudom annyira dicsérni. Két nap alatt biztos, hogy megtörik valahol és lepattan. Biztos az érdes felület miatt van. A finisét selymesnek minősíteném, nem matt, de nem is fényes. A színek már 1 rétegben is jól fednek! De én mindig 2 réteget szoktam felkenni. Nem csíkoz. Jó vétel volt kiárusításon :)

Trend It Up Korrektor Paletta

Trend It Up Korrektor Paletta
2020. július 17.

Kipróbálásra vettem leárazva. Nekem csak a zöld szín tesz igazán látványos javulást az arcomon. Vigyázni kell, hogy rendesen, alaposan el legyen dolgozva mert könnyen megmaradhatnak a színek külön-külön az arcon. Kellemesen krémes állaga van, a szaga éppoly kellemetlen, gyurma szagú. Sokszori kinyitogatás után is ugyanolyan jól kattan a kis zár rajta. Nagy szükségét tehát én nem érzem, de semmiképp nem dobnám ki. Egy próbának jó volt :)