myosotis555

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream

Cosrx Advanced Snail 92 All In One Cream
2017. február 4.

Sokat keresgéltem, milyen krém lenne a megoldás a télen extra száraz és hámló bőrömre. Bármit használtam, hosszú távon nem hozott semmi eredményt. Nehéz volt ideális krémet találni, mert nagyon figyelek arra, hogy minél természetesebb összetevőket használjak, ha szimplán bemegyek a boltba vagy drogériába, legalább a termékek 90%-át vissza kell tennem, amikor egy pillantást vetek az ingredients rovatra. A Dr.Organic csigakrémet néztem meg először, de láttam, hogy nem túl nagy mennyiségben tartalmaz csiganyálat. Ekkor elkezdtem keresgélni és találtam rá erre a csodára. Már 3 használat után megszűnt a szárazság és hámlás EGÉSZ NAPRA. Semleges az illata, ami szintén plusz pont számomra. Kisebb ráncaim, amelyeket észleltem használat előtt, láthatóan kezdtek kisimulni. Nem hiszem, hogy kell ennél több, hogy 5 csillagot kapjon ez a kence.

MM Gold Sheavaj

MM Gold Sheavaj
2013. január 13.

Tuti recept, hogy krémesebb, könnyebben olvadó legyen a vaj. Gőzfürdő felett hozzáolvasztani kakaóvajat, mangóvajat (ha van) és hozzákeverni valamilyen 100%-os tisztaságú olajat (kókuszt, makadámdiót vagy mandulát ajánlanám).
Lehet először úgy tűnik, hogy drágább, mint egy Nivea vagy bármely "inkább ne nézd meg az összetevőket, mert elsírod magad" testápoló, de kevés is elég belőle a hatásossághoz. :) Évek óta ezzel kényeztetem magam és a bőröm már 100* meghálálta.

Dolce & Gabbana Pour Femme (régi)

Dolce & Gabbana Pour Femme (régi)
2012. augusztus 19.

Kezdem magam rosszul érezni. 60 év alatt vagyok (bőven) és tetszik az illata. Oké, egy picit időutazásnak tűnik, ha magamra fújom. Nagyon különleges alkalmakra illik. Nem használnám minden nap. Pasik világgá futnak tőle, leginkább ezt tudom elképzelni. Főleg, hogy a barátom meg is jegyezte, nehogy használni merjem, ha nem akarom anyukájára emlékeztetni.
Néha előveszem, fújok egy cseppet és "gyönyörködök". :))

1 smink

1 MÁRKA