Myra142

Regisztráció dátuma: 2013. november 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. november 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Essence Extreme Shine Fedőlakk

Essence Extreme Shine Fedőlakk
2019. június 4.

Hatalmas csalódás...!!!
Az eddigi hiperszuper fedőlakkjukat imádtam, ódákat zengtem róla, ez viszont szörnyű :'(
Olyan borzasztóan buborékosan szárad meg, hogy legszívesebben mosnám le azonnal...
Ugyanúgy használom, mint az eddigit, hagyok közte száradási időt, de nem várhatok rétegenként fél órát, hiszen az lenne a lényege, hogy gyorsan lehe vele végezni...
Nem lehet visszakapni a régit??

L'Oreal Paris True Match Korrektor

L'Oreal Paris True Match Korrektor
2017. január 20.

Az eddigi LEGJOBB korrektorom! A hóka bőrömre a 01-es Ivory árnyalatot használom, rendkívül jó a fedése, pöttyökre picit világos, oda használok mást, de a szemkörnyéket szépen highlight-olja, illetve az orrnyergemet szoktam vele kiemelni. A Notino-ról rendeltem, már elsőre elájultam tőle, szóval gyorsan vettem belőle még kettőt, nehogy kifogyja(na)k :D
Nem szárad meg 2 mp alatt, így blenderrel szépen el lehet dolgozni, nem kell sok belőle, mert ahogy említettem, elég erős a fedése. Csillagos tízes!

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2017. január 20.

Én a rózsaszínesebb verziót vettem meg, ami jobban passzol a bőrömhöz. Nem kifejezetten erős a fedése a karikákra, viszont a pöttyökre eddig ez az, ami leginkább bevált színben, illetve fedésben is, nem lesz sárga vagy világos foltos az arcom tőle :) Ja és persze árban is szuper :)
Mivel szem alá találtam másikat, ami jól bevált, ezt pedig inkább a pöttyökre használom, így megadom neki az 5öst, mert a célomnak tökéletesen megfelel :)

1 smink