Myrkky

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Nature Box Mandula Szilárd Sampon

Nature Box Mandula Szilárd Sampon
2020. február 4.

Nekem is teljesen pozitív a tapasztalatom. Szintén tesztelésre kaptam, és nagyon örültem neki. Negatívom számomra a parfümtartalom benne, hiszen ha ennyire natúr egy termék, ezt is nyugodtan ki lehetett volna hagyni. Szárazon túlzottan is illatos, de szerencsére a mosás után nem érezhető. Én is a Lusht próbáltam eddig, azt is szerettem, de nem rendeltem soha újra, mert nem szulfátmentes. Ennek azért is örültem meg, mert ez viszont nem tartalmaz SLS-t. Számomra nem nehezebb használni, megvizezem a szappant és a kezemet is, jó párszor átforgatom a két kezem között és mehet a fejbőrre. Én mindig kétszer mosom meg, így ezzel is úgy tettem. Utána használtam balzsamot, majd hajvégápolót is, így azt nem tudom ezek nélkül milyen. Mivel fenékig érő hajam van és nem tudom ezeket nélkülözni semmilyen sampon után, így ezzel sem tettem próbát. Számomra a tárolása sem okoz gondot, mosás után míg szárítom a hajam kiteszem a "pultra", mire végzek megszárad annyira, hogy vissza lehet helyezni a papírdobozába, nem puhul meg a szappan, nem ázik szét, ez is pozitívum.

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30

Vichy Slow Age Nappali Arckrém SPF30
2019. október 9.

Engem nem zavart az illata. Csak mintákat kaptam belőle, jól hidratál, inkább szárzabb bőrűeknek jobb. Amiért levonok mégis belőle, a sok kémiai fényvédő jelenléte, én ezek miatt nem vásárolnám meg.

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. június 14.

Azt hiszem rá kell érezni ennek az alapozónak a használatára. Nem pont száraz bőrre lett kifejlesztve, nekem inkább vízhiányos, főleg téli időszakban. Én szivaccsal használom, és nem túl vastag rétegben, mert valóban múmiaszerű bőrt tud eredményezni, kiemeli a ráncokat is. Így viszont egészen természetes színt tud eredményezni. Sajnos először a Müllerben vásároltam, ahol kevés szín kapható belőle. Az eladó hölgy nagyon segítőkész volt, náluk a legvilágosabb árnyalat az Ecru volt, mivel Glamour-napok volt, így csak megvettem, pedig ott is néztük, talán kissé ez is sötét, de világosabb alapozóval túl hullának véltük az arcomat. Aztán hazaérve mégis sötétnek találtam, látszott a különbség a nyakammal összevetve, ráadásul én úgy látom minimálisan oxidálódik is a nap végére. Rászántam magam és rendeltem egy Alabasert is, és a kettőt keverve használom, így még jobb. Az biztos, hogy a mostani kánikulában is kibír akár 20 órát is! Máskor nem sminkeltem ilyen időben, de most kifejezetten "jól esik", mert nem zsíros a bőröm. Érzékeny a bőröm, hajlamos piros foltokra is, és azt vettem észre, ha pár napig nem használom csúnyább a bőrképem. Szerintem érdemes beruházni rá, csak a színt kell nagyon jól belőni.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ