Myrkky

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 2 eladás
Megnézem

Eszterkrém Hialuron Szemápoló Krém

Eszterkrém Hialuron Szemápoló Krém
2022. április 20.

Én nagyon szeretem ezt a krémet! A parfüm végülis illóolaj, természetes anyag benne. Egyébként tényleg van egy fura szaga, nekem Pixiboxban volt, és mikor először használtam meglepődtem, úgy gondoltam kifejezetten büdös, de meg lehet szokni és hamar elillan ez a szag. Elhasználtam, és én úgy éreztem mintha javított volna a szemkörnyék bőrének állapotán, így nálam újravevős lett. :) Volt a szemem alatt egy olyan folt, ami bemélyedés is és elszíneződés is egyben, egy régi pattanás nyomán, és ezt majdnem teljesen eltüntette, ezzel drága kencék sem tudtak mit tenni, ezért kapja az 5 csillagot.

Ben & Anna Vanilla Orchid Natúr Deo Stift

Ben & Anna Vanilla Orchid Natúr Deo Stift
2020. május 16.

Nekem ez a kedvenc natúr deóm. A műanyag csomagolásossal kezdtem, de sajnos az eltűnt a legtöbb helyről. A csomagoláson feltüntetett INCI szerint változott az összetétele is, én nem veszek észre különbséget. A csomagolást nem szeretem. A termék morzsolódik, potyog miatta használat közben. Én ezt úgy küszöböltem ki, hogy szerencsére a műanyagot még nem dobtam el, így azt kimostam, ezt a deót kivettem a papírból, felolvasztottam és betöltöttem a műanyagba. Így már nem potyog.
Hatása nagyon jó, tavaly a legnagyobb kánikulában jobban teljesített, mint a Rexona Maximum Protection, ami hihetetlen, de igaz. Eddig minden natúr deo csalódás volt számomra, de ez nem!

Nature Box Mandula Szilárd Sampon

Nature Box Mandula Szilárd Sampon
2020. február 4.

Nekem is teljesen pozitív a tapasztalatom. Szintén tesztelésre kaptam, és nagyon örültem neki. Negatívom számomra a parfümtartalom benne, hiszen ha ennyire natúr egy termék, ezt is nyugodtan ki lehetett volna hagyni. Szárazon túlzottan is illatos, de szerencsére a mosás után nem érezhető. Én is a Lusht próbáltam eddig, azt is szerettem, de nem rendeltem soha újra, mert nem szulfátmentes. Ennek azért is örültem meg, mert ez viszont nem tartalmaz SLS-t. Számomra nem nehezebb használni, megvizezem a szappant és a kezemet is, jó párszor átforgatom a két kezem között és mehet a fejbőrre. Én mindig kétszer mosom meg, így ezzel is úgy tettem. Utána használtam balzsamot, majd hajvégápolót is, így azt nem tudom ezek nélkül milyen. Mivel fenékig érő hajam van és nem tudom ezeket nélkülözni semmilyen sampon után, így ezzel sem tettem próbát. Számomra a tárolása sem okoz gondot, mosás után míg szárítom a hajam kiteszem a "pultra", mire végzek megszárad annyira, hogy vissza lehet helyezni a papírdobozába, nem puhul meg a szappan, nem ázik szét, ez is pozitívum.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ