Best of Beauty 2019

Myrkky

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. január 26.
Bőrtípus: Zsíros

1 ELADÓ KRÉM

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10

Estée Lauder Double Wear Alapozó SPF 10
2019. június 14.

Azt hiszem rá kell érezni ennek az alapozónak a használatára. Nem pont száraz bőrre lett kifejlesztve, nekem inkább vízhiányos, főleg téli időszakban. Én szivaccsal használom, és nem túl vastag rétegben, mert valóban múmiaszerű bőrt tud eredményezni, kiemeli a ráncokat is. Így viszont egészen természetes színt tud eredményezni. Sajnos először a Müllerben vásároltam, ahol kevés szín kapható belőle. Az eladó hölgy nagyon segítőkész volt, náluk a legvilágosabb árnyalat az Ecru volt, mivel Glamour-napok volt, így csak megvettem, pedig ott is néztük, talán kissé ez is sötét, de világosabb alapozóval túl hullának véltük az arcomat. Aztán hazaérve mégis sötétnek találtam, látszott a különbség a nyakammal összevetve, ráadásul én úgy látom minimálisan oxidálódik is a nap végére. Rászántam magam és rendeltem egy Alabasert is, és a kettőt keverve használom, így még jobb. Az biztos, hogy a mostani kánikulában is kibír akár 20 órát is! Máskor nem sminkeltem ilyen időben, de most kifejezetten "jól esik", mert nem zsíros a bőröm. Érzékeny a bőröm, hajlamos piros foltokra is, és azt vettem észre, ha pár napig nem használom csúnyább a bőrképem. Szerintem érdemes beruházni rá, csak a színt kell nagyon jól belőni.

Lacalut Sensitive Preventív Hatású Fogkrém Érzékeny Fogakra

Lacalut Sensitive Preventív Hatású Fogkrém Érzékeny Fogakra
2019. január 15.

Nekem ez lett a kedvenc fogkrémem. Az érzékenységen nagyon sokat javít, számomra kellemes az íze, nincs benne SLS. Ezért nem habzik úgy, mintha veszett volna az ember használat közben, de attól még jól tisztít.

Rexona Maximum Protection Clean Scent Golyós Dezodor

Rexona Maximum Protection Clean Scent Golyós Dezodor
2019. január 7.

Nálam jelenleg ez a tökéletes dezodor! Előtte a krémes változata volt a kedvencem. Én úgy érzem, mintha ez jobban teljesítene, valahogy nem olyan nagyon tömény. Az illata gyengébb, de izzadtságszag nem érződik a nap végére, egész nyáron ezt használtam, néha pedig a krémes párját. Az esti zuhanyozáskor is pozitívum ennél, hogy nem olyan furcsa víztasztító a hónaljam, mintha le sem lehetne mosni, mint a krémesnél, hanem síkos.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ