Myrtle

Regisztráció dátuma: 2016. január 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Givenchy III EDT

Givenchy III EDT
2021. november 27.

Ez az illat maga a tökéletesség! Ha lenne egy időgépem, visszamennék a hetvenes évekbe és hoznék belőle 100 litert, hogy életem végéig el legyek vele látva. :) Megszégyenítve a modern darabokat, közel 40 éves korában is tökéletes minőségben pompázik a bőrömön, és részesül belőle akarva-akaratlan mindenki, aki az utamba téved, mert egy igazi nagyágyú, csak úgy illatozik tőle minden, még napok múltán is. Az első tíz percben brutálisan zöld, mohás, kissé fanyar, majd jönnek a csodás gyümölcsök és virágok, amitől egy ölelő, gazdag, puha illat-takaróvá válik. Lemoshatatlanul tartós, de ugyan ki akarná lemosni ezt a gyönyörűséget? :)

Moresque Tamima

Moresque Tamima
2021. szeptember 8.

Nagyon kellemes, puha, nőies illat, és egy pillanatra el is gondolkodtam rajta, hogy kell-e ez nekem ennyiért (hiszen meglehetősen borsos az ára), aztán pár perc után beugrott róla egy pénztárcabarát drogériás illat (talán az egyetlen, amelyet igazán kedvelek a felhozatalból). Szintén fehér az üvege, hasonló összetevőkkel operál, és tartósságra valamint hangulatra is hozza ugyanezt, Szóval Lapo-hoz csatlakozva egyértelműen NEM, ennyi pénzért többet várunk volna. :(

Ortigia Sicilia Fico d'India EDP

Ortigia Sicilia Fico d'India EDP
2021. július 6.

Meglévő fügeillataim közé természetesen ez is kellett a gyűjteménybe. :) Most sem csalódtam a márkában, egészen különleges a maga nemében ez a kompozíció. A megszokott zöldes körítéssel ellentétben itt a füge egy markáns, fás kíséretet kap, amelyet a kaktusz kicsit fanyarrá, a narancsvirág pedig krémessé tesz. Az üvegcse csodaszép, a keleti stílusú, mágnesesen záródó dobozka pedig egy kis műremek.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ