Myrtle

Regisztráció dátuma: 2016. január 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Anastasia Beverly Hills Norvina Pro Pigment Palette Vol. 4

Anastasia Beverly Hills Norvina Pro Pigment Palette Vol. 4
2023. március 1.

A paletta színeinek kb. felét tudom (ki)használni,mert sem a nagyon sötét, sem a nagyon élénk, neonos színek nem az én világom, a glitterekhez pedig egyszerűen béna vagyok. :) Az A1 és C1 szín kivételével én mindegyikkel nagyon elégedett vagyok, a mattok pigmentáltak (lemosni is nehéz őket), a fémes/krómos színek is jól néznek ki, tartósságuk megfelelő, kezdőbb felhasználónak is jól variálhatók. Ha azt nézem, hogy a színek felét nem használom, akkor nyilván nem érné meg a teljes árát,de nagyon kevés olyan paletta van, amit maradéktalanul ki tudok használni, így ezt sajnos bele kell kalkulálnom. A masszív csomagolás és a kihajtható tükör miatt szívesen adnék rá 5 csillagot is. :)

State of Mind Voluptuous Seduction EDP

State of Mind Voluptuous Seduction EDP
2022. október 14.

Ez az illat számomra a nagybetűs ALMA. Az eleje friss, őszi piros gyümölcs, épp csak most engedte el az ág, és annyira roppanós, kívánatos és mosolygós, mint a napsütés, amely megérlelte. Később a fás jegyek is képbe kerülnek, ekkor már egy pince tárul a szemünk elé, ahol sok ezer alma alussza álmát, és a levegőt betölti a régi fa, a föld és a gyümölcsök nehéz párája. De az alma útja itt nem ér véget, nemes fűszerekkel keveredve szerelmi bájital készül belőle. Egyszerűen CSODÁS!

Etat Libre d'Orange You Or Someone Like You

Etat Libre d'Orange You Or Someone Like You
2022. március 13.

UPDATE: Évek múltán jöttem rá, hogy az üvegen egy kék szem van...ennyire nem foglalkoztam a csomagolással. :D Viszont most szöget ütött a fejembe...lehetséges, hogy a kékszeműeknek/ szőkéknek/világosabb bőrűeknek eleve jobban állnak a citrusos illatok? Egyszerűsíthető a bőrkémia ezzel az egyenlettel? Válaszokat kérek! :)

Elképesztően friss kánikulaillat, amely elsősorban a mentás, citrusos és koktélos nyári frissítők kedvelőit célozza meg. Szinte pezseg a bőrünkön, annyira üdítő! A menta a maga nyers, harsogó zöld leveleivel, a citrusok pezsgő aromáival azokat a júliusi napokat idézik, amikor leginkább semmit sem viselnénk egy kis parfümön kívül. :P

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ