Myrtle

Regisztráció dátuma: 2016. január 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Megnézem

Guerlain Eau De Cologne Du 68 EDT

Guerlain Eau De Cologne Du 68 EDT
2021. január 14.

Igazi aromaterápiás élmény, bár a 68 összetevő egyenkénti felismeréséhez nálam avatottabb nózi szükségeltetik. Ha ismeritek a Shalimar illatokat, valami hasonlóra számítsatok, kevesebb vaníliával és sokkal több citruss jeggyel. Jómagam imádnám a Shalimart, de a vaníliától masszív migrént kapok, így sokszor felmerült bennem, miért nem készítenek egy vaníliamentes változatot. Hát ez az, kívánságom teljesült. :D A parfümőr, Sophie Labbe nevét ezidáig nem ismertem, ami szégyen, hiszen egy másik nyári kedvencem, a Bvlgari Mon jasmin noir l'eau exquise is az ő kreációja, sőt neki köszönhetjük a Givenchy Organzáját és számos remek parfümöt is. Érdemes utánaolvasni. :)

Jean-Louis Scherrer One Love EDP

Jean-Louis Scherrer One Love EDP
2021. január 14.

Elképesztően elegáns megjelenésű üvegcsében érkezett hozzám a One Love. Gyönyörűen kidolgozott kupak, szecessziót idéző, súlyos üveg, igazán jó ránézni, kézbe venni. Elsőre a Guerlain orgonás illataira, az Idylle-re és a Champs Elysées-re emlékeztet, jóval zöldebb, vetiveres háttérrel. Leszáradásában a fás jegyek és a mimóza dominálnak. Meglehetősen tartós, fürdést követően is felismerhetően érezni. Bár a téli idő sem áll neki rosszul, szerintem tavaszi napsütésben még többetfog magából megmutatni.

Jacques Zolty Original Collection Je Suis Snob EDP

Jacques Zolty Original Collection Je Suis Snob EDP
2021. január 9.

Azoknak ajánlom, akik szeretik a rózsaillatot, de ódzkodnak a klasszikus bolgár rózsás daraboktól.
Citrusosan, frissen indít, a feketeribizlitől kissé pikánsan pattanó pezsgőbuborékokkal, majd szépen, fokozatosan, üdén jelenik meg a rózsa, mint később dominánssá váló jegy.
Könnyed, vidám kis illat, és valóban van benne egy csipetnyi távolságtartás, előkelőség.
Néhány óra múltál egészen bőrközelivé válik, abszolút iroda- és társaságbarát.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ