myscent

Regisztráció dátuma: 2020. április 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. április 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Zoologist Chameleon EDP

Zoologist Chameleon EDP
2020. május 29.

Az összetevőket olvasva, megint azt gondolnám, hogy legalább a nyitány üde, vidám, citrusos, gyümölcsös finomság. De nem...Hol a kókusz, hol a jázmin és a többi? Ezt sem sikerült eltalálni (vagy nekem, vagy az alkotónak). Remélem lesz akit boldoggá tesz, de mi sajnos nem szeretjük egymást. Felejtős ez is.

Zoologist Dragonfly EDP

Zoologist Dragonfly EDP
2020. május 29.

A Hummingbird eredetiségén felbuzdulva rendeltem ebből is 5 ml-t. Ha másra nem, arra jó volt, hogy leálljak ezzel a házzal. Az illat sem tetszik, de ezen felül egyáltalán nem tudom átélni a hangulatát. Ez lenne a vadvirágos tarka rét, vagy tópart ami felett repdes a szitakötő egész nap? Azt gondolom, ebből többet, szebbet is ki lehetett volna hozni. (Ennyi pénzért...???) Hatalmas ötlet az állatok lényéhez, élőhelyéhez kapcsolódó illatok parfümös üvegbe zárása, de ez itt nem jött át nekem. Sajnálom...

Baruti Perverso EDP

Baruti Perverso EDP
2020. április 29.

update: Apukámon kipróbáltam, teljesen oké rajta, tetszik is neki. Férfi illatként kap 4 csillagot, női illatként értelmezhetetlen.

Ez pont olyan, mint a neve. Botrány....bocsánat, hogy ezt írom, meg tudom, hogy ízlések és pofonok, de a jegyek alapján valami mennyei csodára számítottam. Dohos, fojtós, nem is tudom milyen és egyértelműen férfi illat (illat?). Majd a fiúkon még megtesztelem, lehet, rajtuk másképp fest. A tartósságával persze nincs gond, amit nem szeretek, az aztán nem akar csillapodni. Aki a nőies, finom, vagy ínycsiklandó gourmand parfümöket szereti, az még véletlenül se vegye meg "látatlanba", vagy hogy... :-) Fú, majdnem 40 ezrem bánta.