Myselfie

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 6 eladás
Megnézem

Missha The Style 4D Szempillaspirál

Missha The Style 4D Szempillaspirál
2020. május 19.

Számomra ez a tökéletes mindennapi szempillaspirál: olcsó, nem pereg és csodaszép dús pillákat eredményez. Természetes a hatása, mégis mintha kétszer annyi pillám lenne tőle. A neve teljesen jól leírja a hatását!
5*, újravevős! :)

MAC Coconut Prep+Prime Fix+

MAC Coconut Prep+Prime Fix+
2018. szeptember 12.
(!)

Tesztelésre érkezett, aminek felettébb örültem, mert már nagyon régóta szerettem volna kipróbálni hogy milyen!
Amióta használom, olyan se veled-se nélküled a kapcsolatunk. Egyrészt az árához képest szerintem a csomagolás valami iszonyatosan gagyi! Egy ilyen kaliberű terméktől valami sokkal masszívabbat vártam, arról nem is beszélve, hogy bár ne lenne olyan "köpködő" az érzés, amikor magadra fújod...
Alapjáraton én nem vettem észre tőle nagy különbséget, bár a mattító verzió lehet jobban működhetett volna nálam.
Viszont hogy mindenképp pozitívat is írjak: a szemfestékeimmel nagyon jól működik együtt! Az ecsetemre fújva sokkal-sokkal tartósabb lett a szemsminkem, ezt egy esküvőn is teszteltem! :)

dr. Organic Pórustisztító Arcpakolás Aktív Szénnel

dr. Organic Pórustisztító Arcpakolás Aktív Szénnel
2018. szeptember 12.
(!)

Tesztelésre érkezett, röviden és tömören ez egy kellemes maszk: abszolút hozza a más eddig használt maszkjaim színvonalát, viszont sajnos csodára nem képes. Ettől függetlenül jó használni, szép simává és tisztává teszi az arcbőrt. Köszönöm a lehetőséget! :)