Myselfie

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. január 29.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

MAC Coconut Prep+Prime Fix+

MAC Coconut Prep+Prime Fix+
(!)

Tesztelésre érkezett, aminek felettébb örültem, mert már nagyon régóta szerettem volna kipróbálni hogy milyen!
Amióta használom, olyan se veled-se nélküled a kapcsolatunk. Egyrészt az árához képest szerintem a csomagolás valami iszonyatosan gagyi! Egy ilyen kaliberű terméktől valami sokkal masszívabbat vártam, arról nem is beszélve, hogy bár ne lenne olyan "köpködő" az érzés, amikor magadra fújod...
Alapjáraton én nem vettem észre tőle nagy különbséget, bár a mattító verzió lehet jobban működhetett volna nálam.
Viszont hogy mindenképp pozitívat is írjak: a szemfestékeimmel nagyon jól működik együtt! Az ecsetemre fújva sokkal-sokkal tartósabb lett a szemsminkem, ezt egy esküvőn is teszteltem! :)

dr. Organic Pórustisztító Arcpakolás Aktív Szénnel

dr. Organic Pórustisztító Arcpakolás Aktív Szénnel
(!)

Tesztelésre érkezett, röviden és tömören ez egy kellemes maszk: abszolút hozza a más eddig használt maszkjaim színvonalát, viszont sajnos csodára nem képes. Ettől függetlenül jó használni, szép simává és tisztává teszi az arcbőrt. Köszönöm a lehetőséget! :)

dr. Organic Extra Fehérítő Fogkrém Aktív Szénnel

dr. Organic Extra Fehérítő Fogkrém Aktív Szénnel
(!)

Tesztelésre kaptam, sajnos én azért nem vagyok vele maradéktalanul elégedett mint a többiek. Nagyon megörültem, amikor láttam hogy fehérítő hatású a fogkrém, pontosan erre lett volna szükségem... ami sajnos nálam eddig csődöt mondott. :( Viszont ami pozitívum és tény, hogy a gyulladt ínyemet nagyon szépen helyrehozta, valamint tényleg szép simának és tisztának érzem tőle a fogaim!