Mystery13

Regisztráció dátuma: 2014. július 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. július 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 8 eladás
Megnézem

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó

Rimmel Lasting Finish 25H Alapozó
2017. május 20.

Sajnos hajlamos vagyok rá, hogy nagyon hamar átfényesedik a bőröm...és szemüveges is vagyok, ami külön hátrány. Sokat vártam ettől az alapozótól, de enyhe túlzás, hogy 25 óráig érintésálló...pár óra után a szemüvegemet teljesen befogja, és lekopik. :( És ráadásul számomra nem egy könnyű állagú alapozó.Nekem csalódás.De lehet, hogy az én bőröm extra zsíros. Másoknak működhet. Szerintem kuponokkal megér egy próbát.

Garnier Fructis Pure Fresh Hajerősítő Sampon

Garnier Fructis Pure Fresh Hajerősítő Sampon
2017. május 20.

Az illata kellemes frissítő, olyan igazi "tiszta" érzete van. A hajam nagyon könnyen zsírosodó, korpára hajlamos. Szerencsére a korpát picit enyhítette, de a hajmosást ugyanúgy nem tudom kitolni 2-3 nap múlva már eléggé látványos....de szerintem már nem is fogok olyat találni ami ennél tovább kitolja. Igazából használható sampon normál/zsíros hajra, de nem csodaszer.

Nivea Q10plus Zuhanyzás Közbeni Bőrfeszesítő Testápoló

Nivea Q10plus Zuhanyzás Közbeni Bőrfeszesítő Testápoló
2017. május 20.

Nem hiszek abban, hogy 0 mozgással elérhető a feszes bőr, úgyhogy ebben a tulajdonságában nem is hittem. De tavaly nyáron szerettem használni,így most is újra vettem mert a mentoltól frissitőnek hatott, nagyon kellemes az illata, és a használatával sem volt bajom. nagyon száraz bőrre biztos, hogy kevés, de normál bőrre tudom ajánlani, hisz sok időt megsprólhatunk a zuhany alatt. És ha picit odafigyelünk az étkezésre, mozgásra, biztos a feszesítő hatása is jobban látszik. Egyetlen negatívuma , hogy gyorsan fogy..és téli időszakban nem ajánlanám, mert a benne lévő mentoltól tényleg picit lehűti az ember testét.:D