naani

Regisztráció dátuma: 2012. július 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2012. július 9.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: >54

2013. május 4.

Én év elején megajándékoztam magam egy jó nagy csomaggal a mannától, de számomra is nagy csalódás volt. Azóta csak nagy ritkán használom őket, de valahogy nem akarnak fogyni :) Ezt a szappant az arcomra szerettem volna használni, de az előző hozzászólásokat csak ismételni tudom: rettenetesen marta az arcom, és még napok múlva is hámlott.
Azt hogy krémezd magad utána a vajaikkal pedig egy nagy hülyeség, mert akkor minek vannak a szappanokba ennyire jó összetevők? Tudtommal a sheavaj egy része pedig el sem szappanososdik :(

Update: most látom, hogy újra előre került tavalyi hozzászólásom, mert módosítottam rajta egy szót :(

2013. május 4.

Csomagom második "szappankája": ismét megpróbáltam ezt rendelni, hátha valami más, mint régebben: illatra jó, habzásra is és ugyancsak szárítja a bőrömet, pedig épp száraz és érett bőrre ajánlják a webáruházban, a virágszirmokról nem is beszélve. Brrrrrrrr... Másodszor próbálkoztam, most már feladom :(
Lehet, hogy valakinek jó, de használtam már sokkal jobb natúr szappant is más gyártótól, bár az sem volt olcsó kategória.
Csak a habzása miatt pozitív. A termékleírást tényleg nem ártana módosítani a gyártónak, talán így kevesebb probléma lenne.

Cocomas VCO Kókuszolaj

Cocomas VCO Kókuszolaj
2013. május 4.

Az eddigi véleményekre alapozva vettem meg próbaképpen és nem csalódtam.
Ennyiért igazán nem kell kihagyni. Én a hajamra használom és már főzéshez is kipróbáltam. Szuper :)