Naddlina

Regisztráció dátuma: 2017. július 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. július 14.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Oriflame Very Me New York EDT

Oriflame Very Me New York EDT
2017. július 17.

Egyszerűen imádtam,amíg betudtam szerezni. Először anyukámtól kaptam meg,azt mondta,hogy neki ez túl fiatalos. Konkrétan bele sem gondoltam hogy ez Oriflame,azt hittem,hogy valami high end parfüm..tartós volt,imádni való illattal,minden nap használtam,csak kár hogy elfogyott..azóta nem látom a katalógusokban,pedig szívesen beszerezném még egyszer.

Oriflame The One Tartós Körömlakk

Oriflame The One Tartós Körömlakk
2017. július 17.

Imádom az Orfilame körömlakkjait,még ha nem is olyan gyakran lakkozom a körmeimet..lustaság..Amikor először rendeltem,megvoltam győződve róla,hogy tipikus csíkozós körömlakk lesz. Hát nem így lett,gyönyörű levendula színűt és halvány rózsaszínt rendeltem,mindkettő tökéletesen működött. Habár nálam az már rituálé,hogyha ki is festem a körmömet,duplán lakkozok,szóval azzal nincs bajom,hogyha egy második réteget is fel kell vinni.

Szerintem még szebbé is teszi,bátran ajánlom mindenkinek!

Oriflame Szemöldökárnyaló

Oriflame Szemöldökárnyaló
2017. július 17.

A lehető legjobb szemöldökformázásra való smink a készletemben. Habár a hozzá kapott ecsetet nem használom,hanem sajátot,így is eszméletlen könnyű a használata. Nincs "fallout",egész napon át tartó,nem kenődik el. Szerintem nekem mindig is no1 lesz,amíg nem találok nála jobbat,ami bármilyen hülyén is hangzik de jelenleg lehetetlen számomra. Érthető hogy biztosan rengeteg high end márka is nyújt jobbnál jobb választékot,de az árért a mennyiség és a minőség hibátlan.