NadjaBlue

The Pale Journal
Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

The Pale Journal
Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Lush No Drought Szárazsampon

Lush No Drought Szárazsampon
2020. április 11.

Korábban a Batiste szárazsamponokat használtam, amikkel tökéletesen meg voltam elégedve, viszont szerettem volna átállni egy környezetbarátabb termékre. Végül a Lush szárazsampon lett a nyerő, ő tűnt messze a legszimpatikusabbnak. Bőven kitart egy flakon egy évre is, hatalmas mennyiség, nagyon jó ár-érték arány. Gond nélkül ki lehet tolni a hajmosást akár egy-két nappal is (többel egyébként sem érdemes). Egyedül talán a szórófeje lehet problémás, ügyeskedni kell vele, de meg lehet szokni pár hónap után.

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon
2020. április 11.

Környezetvédelmi okok miatt akartam átállni a szilárd samponokra és ez volt az első, amit kipróbáltam. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, jól habzik, könnyű a használata és a hajamat se szárította ki, bár mindig használok balzsamot hajmosáshoz. Az illata is kellemes, de nem érződik sokáig.

Lush Ro's Argan Testkondicionáló

Lush Ro's Argan Testkondicionáló
2020. április 4.

Mennyei illata van, ami sokáig érződik a bőrön, használatakor pedig az egész szobát belengi az édes, rózsás illat. Nagyon jól hidratál, egészen selymessé teszi a bőrt. Az ára tényleg húzós, ajándéknak nagyon jó választás lehet vagy ha magunkat szeretnénk meglepni valami különlegessel.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ

Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract a EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott