NadjaBlue

Csészefolt
Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Csészefolt
Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on

Perspirex Comfort Izzadásgátló Roll-on
2022. május 6.

Kezdetben szkeptikus voltam a dezodort illetően. Ugyan hogy állítaná meg az izzadást, ha elég mindössze 3-5 naponta felkenni? De tényleg működik.

Eléggé izzadós vagyok, így mindenképpen ki akartam próbálni. Az első egy héten elvileg mindennap fel kellett volna kenni, de az ötödik nap magasságában leálltam vele, mert komolyan kikezdte a bőrömet és iszonyatosan viszketett. Egy idő után viszont sikerült rátalálni a bőrömnek is megfelelő ritmusra oly módon, hogy a dezodor is ki tudja váltani a hatását, de anélkül, hogy a bőröm lángra kapna. Szóval azt tanácsolnám, hogy józan ésszel használja mindenki, ha kezd csípni, égetni, mindenképpen tartsatok pár nap szünetet.

Az, hogy ez mennyire egészséges, már vita tárgya lehet, az viszont egészen biztos, hogy a használata szó szerint megszünteti az izzadást és azoknak, akiknek ez komoly problémát tud okozni, kész csodaszer lehet ez a termék.

Lush No Drought Szárazsampon

Lush No Drought Szárazsampon
2020. április 11.

Korábban a Batiste szárazsamponokat használtam, amikkel tökéletesen meg voltam elégedve, viszont szerettem volna átállni egy környezetbarátabb termékre. Végül a Lush szárazsampon lett a nyerő, ő tűnt messze a legszimpatikusabbnak. Bőven kitart egy flakon egy évre is, hatalmas mennyiség, nagyon jó ár-érték arány. Gond nélkül ki lehet tolni a hajmosást akár egy-két nappal is (többel egyébként sem érdemes). Egyedül talán a szórófeje lehet problémás, ügyeskedni kell vele, de meg lehet szokni pár hónap után.

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon

Lush Honey I Washed My Hair Szilárd Sampon
2020. április 11.

Környezetvédelmi okok miatt akartam átállni a szilárd samponokra és ez volt az első, amit kipróbáltam. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, jól habzik, könnyű a használata és a hajamat se szárította ki, bár mindig használok balzsamot hajmosáshoz. Az illata is kellemes, de nem érződik sokáig.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ

Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract a EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott