NadjaBlue

The Pale Journal
Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

The Pale Journal
Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Alverde Eins Zwei Chai Ajakápoló

Alverde Eins Zwei Chai Ajakápoló
2019. április 8.

Csak itthon használtam, mert borzasztó színe van, tényleg hullát csinál az emberből. Hidratáló hatást nem éreztem, de nem is teszi rosszabbá a helyzetet. Illata amúgy nem lenne rossz, de jobb szeretem az illatmentes termékeket.

Alverde Schaumbad Eins Zwei Chai Schaumbad

Alverde Schaumbad Eins Zwei Chai Schaumbad
2019. február 6.

Két dolgot kell tudni erről a habfürdőről. Először is, hogy gyakorlatilag 0 illata van. Akinek jó az orra, az lehet, érezni fog egy enyhe illatfoszlányt, de ami érződik, annak sincs sok köze a nevéhez. Ellenben sok a habja és sokáig ki is tart, egy 30 perces fürdő után is megmarad. Nem rossz egyébként, mint sokan mások, én is az adventi kalendárból jutottam hozzá, de annyira nem bánom, hogy limitált termék.

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál

Lovely Curling Pump Up Szempillaspirál
2019. január 27.

Annyi jót hallottam róla, hogy muszáj volt kipróbálnom, főleg mivel ilyen kedvező áron érhető el, de rá kellett jönnöm, hogy ez egy teljesen átlagos szempillaspirál. Nem hosszabbít és nem varázsol ívelt pillákat sem. Építeni se nagyon lehet, mert hamar megszárad. Cserébe olcsó és legalább szép fekete színű.
Személy szerint szívesebben költök kicsit többet szempillaspirálra, de az legyen akkor tényleg jó. Gimnazista koromban valószínűleg nagyon szerettem volna, mert ár-érték arányban ez egy teljesen korrekt termék, csak nem kell nagy elvárásokat támasztanunk. És hát vannak ennél drágább termékek is, amik ugyanennyit tudnak nyújtani...

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ

Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract a EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott