Naftalin

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Balea Professional Collagen Power Hajelixír

Balea Professional Collagen Power Hajelixír
2020. november 21.

Szomorúan olvasom, hogy megszüntetik, remélem, csak új csomagolása lesz, mert én nagyon megszerettem :( 2B hullámos-göndör hajra használom, félszárazon viszem fel szárítás közben, így nem száll a hajam, hanem szépen lokniba rendezi. Nem lett tőle zsírosabb-szárazabb, sem tapadós, az illata is nagyon tetszik. Igaz, hogy 4-5 pumpa kell belőle, de sokáig elég és bőven megéri ezen az áron számomra, sajnálom, hogy már nem kapható.

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk
2020. november 21.

Ez egy kiváló maszk, baleások közül hidratáló maszk kategóriában eddig a limitált kaktuszos vitte a pálmát, de ez letaszította a trónjáról. Kétszer is tudom használni, érezhetően hidratál és nyugtatja a bőrömet, parfümmentes (és hab a tortán, hogy még okosszépség-approved is :) ). Remélem, hogy nem fognak rajta változtatni/megszüntetni soha, biztos helye lett a heti rutinomban, ennyi pénzért pedig főleg. Igazi drogériás kincs :)

Old Spice Wolfthorn Deo Stift

Old Spice Wolfthorn Deo Stift
2020. november 21.

Nagyon tetszett az illata, állaga, ára és hogy alumíniumsó-mentes, a nyáron használtam, nem gátolta az izzadást, de nem volt kellemetlen szag. A lepontozás oka viszont hogy egyik napról a másikra olyan durva allergiás reakciót okozott, hogy hetekig nem jött tőle helyre a bőröm, vörös lett és fájdalmasan felhólyagosodott :( Sajnos így azonnal le kellett cserélnem, eddig semmilyen dezodor nem váltott még ki ilyet, így érzékenyebb bőrűeknek nem tudom jó szívvel ajánlani.

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ