Naftalin

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Natura Siberica Dúsító és Hidratáló Sampon Száraz Hajra

Natura Siberica Dúsító és Hidratáló Sampon Száraz Hajra
2019. május 16.

Szulfátmentes sampont kerestem, mert eszméletlenül kikészítette a fejbőrömet hosszú távon, nagyon száraz lett, így erre esett a választásom a bioboltban. Az illata szinte férfias, kicsit szúrós, de mostanra megszoktam és a tisztasághoz társítom és nem marad meg a hajban. Drága, viszont nem kell belőle sok, így sokáig elég, kb. 3 hónapja vettem és most tartok a flakon felénél úgy, hogy 5 naponta mosok hajat. Jól tisztít, de nem csikorgósra, tényleg hidratál valamennyit, mert a hajam se száll úgy tőle és nem irritálja a bőröm. Nekem a design is nagyon tetszik, hullámos és göndör hajú társaimnak kifejezetten ajánlom!

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Spray

Dove Go Fresh Apple & White Tea Dezodor Spray
2019. május 14.

Nagyon szeretem a Dove dezodorokat, de ez most valahogyan nem sikeredett :/. Az illata miatt vettem meg, kellemes és friss, ritka kivételtől eltekintve tényleg csak a márka dezodorait használom, ezért bíztam a minőségben. Sajnos olyan, mintha semmit nem is fújtam volna magamra, sőt, ez az első, ami a ruhámon is otthagyta a nyomát és ha izzadok, akkor nemhogy nem semlegesíti a nem kívánt szagokat (nálam ez az elsődleges egy dezodornál), hanem egyenesen felerősíti, ezt még sosem tapasztaltam eddig. Elég kicsit kimelegednem és mintha egy maratoni futásról jöttem volna...itthonra elfújkálom, de ha mennem kell valahová, tuti nem ezt használom és újra sem fogom venni. Az illat miatt 2 csillag.

Courreges La Fille De L`Air EDP

Courreges La Fille De L`Air EDP
2019. április 25.

Szellőlány :) Persze ez csak az én szabadfordításom, a fordító szerint a neve "A levegő lánya", de nekem ebben benne van minden, ami ez az illat, imádom! Kvinnel csereberélve jutottam hozzá, ezúton is köszönöm, nálam ő lesz a mostani tavasz és nyár illata, egy letisztult, színtiszta szabadság- és boldogságillat, a reklámképet nagyon eltalálták. Mikor egy reggelen az utcán menve először megcsapja az orrodat az a bizonyos, jellegezetes tavasz-illat, pontosan olyan érzést kelt.
Rajtam van egy kis mézes beütése, ezalatt nem a fojtóan édes, szirupos mézet értem, engem a gesztenyeméz illatára emlékeztet, amit nagyon szeretek. Citrusos is, de egyáltalán nem szúrós, harsogó, teljes harmóniában van ezzel a visszafogott mézességgel. Tartóssága kiváló, egész nap meg-megérzem és mindig jókedvem lesz tőle, a Fragranticán nem véletlenül szerepel a visszajelzések között a "narcotic", tényleg legszívesebben egész nap szaglászná az ember lánya :) Tökéletesen megkomponált, bárcsak több ilyen illat lenne manapság! Természetesen 5*, ha lehetne, adnék még többet is!