Naftalin

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream

iUNIK Beta-Glucan Daily Moisture Cream
2021. augusztus 30.

A helloskines rutintanácsadásban ajánlotta Zsófi ezt a krémet nekem, az ezt megelőző rendelésemhez mintát kaptam, az nagyon bevált, ezért a következő rendelésembe a teljes kiszerelés is bekerült. Röhejes, de egyik oldalamon alszom és hajlamos vagyok "elfeküdni" az arcom, ami az orrom egyik felén egy icipici ráncban látszott állandósulni, na, ezt teljesen eltüntette, szóval a hidratáló képességével nincs gond. Tetszik, hogy illatmentes, kellemes az állaga is, kiadós mennyiség, de nem tudtam igazán megszeretni a szilikon miatt. A tubus vége felé már nem éreztem ezt a hűha hatást, és kezdtem úgy érezni, hogy nem kap levegőt alatta a bőröm, pedig nem kentem vastagon, egy borsónyi mennyiséget használtam belőle. A végére már annyira nem szerettem, hogy a lábamra használtam el. Jelenleg az Ordinary hidratálókrémjét használom, azzal nincs ez a fullasztó érzés és kb. ugyanígy hidratálja az én bőrömet.

Balea Krémdezodor Nátronnal, Málna- és Magnóliaillattal

Balea Krémdezodor Nátronnal, Málna- és Magnóliaillattal
2021. július 31.

Alumentes deót használok, ami eddig bevált, persze kivonták a forgalomból, így ez volt a következő tesztalany. Bő 1 hónapja tesztelem, eddig nem használtam ilyen jellegű terméket, de hihetetlenül jól bevált! Először csak itthon mertem felkenni, aztán odáig jutottunk, hogy ez lett a bombabiztos dezodorom. Az izzadást nem akadályozza, viszont még a párás, 40 fokos melegben sem volt semmiféle testszagom, nálam ez a lényeg egy dezodornál. Ilyet még alumíniumos sem produkált, semmi mást nem érezni, csak a termék illatát visszafogottan, parfümöt is nyugodtan lehet mellette használni. Az előírt mennyiséget kenem fel, ha tudom, hogy megyek valahova, akkor pedig kb. másfélszer annyit és tuti a hatás egész napra, normál mennyiséggel újrakenős lenne nekem délután. Számomra kicsit macera ez a kenegetés, borotválás utáni reggelen enyhén csíp,de ez már egyéni dolog, próbáltam spatulával, de azzal nem fejtette ki úgy a hatását, mint ha kézzel dolgoztam el. Eléggé sokáig kell mosni, hogy ne érződjön a kezünkön, ez az egyetlen oka, amiért nem mindennap ezt használom, de ettől függetlenül hibátlanul teljesít, rengeteg ideig elég és nagyon jó áron van. Ja, és nem hagy foltot ruhán :)

4711 Remix Cologne Edition 2018

4711 Remix Cologne Edition 2018
2021. július 13.

2018.
Ahhoz képest, hogy kölni, meglepően tartós, 4-5 óra múlva is érezni. Felfedezni benne az eredeti 4711-et, de szerintem nagyon jót tesz neki ez a frissítő mandarinos illat, kifejezetten nőies és mindig felvidít, ugyanakkor nem lesz tőle lineáris az én bőrömön, egy nagyon kellemes, puha illat a teljes leszáradásban.

Nagyon kellemes továbbra is, valahogy viszont mégsem nyúlok érte ebben a kánikulában sem, így azt hiszem, valaki másnál jobb otthona lesz :)

2 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ