Naftalin

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

Essence You Better Work! Fixing Spray

Essence You Better Work! Fixing Spray
2019. november 8.

Teljesen korrekt termék, szépen rögzíti a sminket, izzadtam is vele, bár nem sporttól, és 8 óra után sem kopott meg az alapozás, ami nálam azért jellemző szokott lenni. Ténylegesen mattít, de nem ad matt hatást, inkább nem engedni átfényesedni a bőrt, ami szintén gyakori problémám. Ha még az orrfújást is bírná, akkor teljesen tökéletes lenne, de így is nagyon jó kis termék, kevesebb alapozó jött le, mintha nincs rajtam semmi és az sem foltosan szerencsére. Szépen porlaszt, gyorsan szárad, engem a szaga sem zavar, hamar elillan.

Essence You Better Work! Eye Primer

Essence You Better Work! Eye Primer
2019. november 8.

Zseniális termék potom pénzért! A Rival de Loop Young alapját használtam eddig, illetve korrektort szemhéjalapként, egyik sem jött be. Félig rejtett szemhéjam van, azaz pont csak annyira, hogy max 1 órán belül már garantáltan csíkozódjon rajtam a festék, amit elég kellemetlen állandóan nézegetni és igazgatni...Tegnap teszteltem először, párás időjárásban, ki is melegedtem és fáztam is később, délelőtt 10től este 7ig volt rajtam és a szemsminkem totálisan ugyanolyan volt, mint amikor feltettem reggel! Nem volt alkalmam tükörben nézni, hanem csak ablakban amennyi látszott belőlem és úgy voltam vele, biztos ott a csík, csak nem látom így, de semerre sem mozdult a festék, úgy, hogy elfeledkezve az egyik szemem kicsit meg is dörzsöltem. Le a kalappal, remélem nem limitált a You Better Work kollekció, bár annyira kevés kell, hogy szerintem 1 évig elég lesz, nagyon meg vagyok elégedve!

Essence Epic Sunset Eyeshadow Palette

Essence Epic Sunset Eyeshadow Palette
2019. október 22.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval, ez egy fantasztikusan szép paletta elérhető áron !
A csomagolás nekem is nagyon tetszik, a színek elképesztőek és különlegesek, a kedvencem az alsó sorban jobbról 3. "Fiery" nevű szín, hasonló árnyalatot talán csak Nabla monóban láttam: korallos-aranyosnak tűnik, de ahogy más szögből esik rá a fény, szépen fokozatosan hajlik narancsos-mélyebb pinkesbe, valami eszméletlen gyönyörű, nekem már csak ezért megérte :D A matt színek minimálisan porolnak csak, pigmentációban nincs hiány, szépen összemoshatóak és nem foltosak a sötét színek sem, illetve a festékek állaga olyan, mint a méltán kedvelt HoHoHo palettában, szinte krémes. A netes swatchok nem adják vissza a színek egyediségét, csak azok alapján én valószínű nem vettem volna meg, aki teheti, az mindenképp próbálja ki drogériában (és kaparintsa meg, amíg lehet :D).
Újabban az Essence nagyott nőtt a szememben, már érdeklődve nézem, hogy mivel rukkolnak elő, szóval bravó, csak így tovább!

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ