nagyalexandi

Regisztráció dátuma: 2019. április 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. április 13.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray

Avon Advance Techniques Supreme Oils Luxus Tápláló, Kétfázisú Hajspray
2021. január 18.

Most értem a flakon aljára, de abban biztos vagyok, hogy nem vásárolom újra.
Finom az illata, nem volt tőle ragacsos a hajam.
Viszont ezen kívül semmi mást nem tud. Ugyanolyan száraz a hajam a használata nélkül is.

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2020. november 1.

Az üvegcse végéhez értem, sajnos egy pár alkalomra való cuccnak sikerült beszáradnia.
Nagyon sokáig kitartott, "hétvégi nagy arcápolási rutinom" része volt. Szerettem, de semmi extra hatást nem vettem észre.
Ami miatt biztosan nem veszem újra, azok a fekete körmeim minden egyes üvegcséből kiturkálás után.

Bioderma Nodé Sampon

Bioderma Nodé Sampon
2020. október 9.

Hosszú és sűrű hajam sajnos gyorsan zsírosodik, a fejbőröm viszket. A drogériás samponokat hanyagolom pár éve, próbálom megtalálni a patikai termékek közül a "csodaszert". Ebből a samponból csak egy kisebb kiszerelést vásároltam meg, és jól tettem.
Nem tudtam megszokni az állagát. Túlságosan folyik, nagyon sokat használtam belőle egy-egy hajmosás alkalmával. Kétszer is samponoztam a hajam, mégsem habzott fel. Nem adott teljes tisztaság érzetet. Hajmosás-hajszárítás után voltak olyan részek a hajamban, amiket nem sikerült normálisan megmosnom. Nem tudtam vele kitolni a hajmosásokat. Talán a viszketést mérsékelte. Szenvedve, de elhasználtam.