nagyer78

Regisztráció dátuma: 2016. január 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 3.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Vízhiány

Nivea SOS Repair and Care Kézápoló

Nivea SOS Repair and Care Kézápoló
2016. december 8.

Eddig ez az egyetlen kézkrém, ami a sok fertőtlenítéstől és mosószerektől, na meg a hidegtől kiszáradt, irritált, sokszor pontokban már hámhiányos, vérző kezeimet egyetlen éjszaka alatt helyrehozza.

Annemarie Börlind Aquanature Hyaluron Feuchtigkeitscreme

Annemarie Börlind Aquanature Hyaluron Feuchtigkeitscreme
2016. december 8.

A sorbettel együtt használtam, de nem hidratált eléggé, ott is leírtam, hogy a használata utáni napon az egész arcbőröm egy az egyben lehámlott. Nagyon fura volt, nem tudom a krém okozta-e, vagy más, de nem mertem többet használni.

Annemarie Börlind AquaNature 24 Órás Krém Sörbet

Annemarie Börlind AquaNature 24 Órás Krém Sörbet
2016. december 8.

Sajnos nem jött be, pedig egyszerre megvettem ezt is, és a sorozathoz tartozó hidratáló krémet is. Ha vékonyan kenem, akkor nem hidratál, de ha vastagon, akkor sem, viszont bevonatot képez a bőrömön, ami olyan vastag, hogy gyakorlatilag le lehet radírozni. Szülés után valamiért kiszáradt az egész arcom, ezzel próbáltam helyrehozni, de nem sikerült, viszont egy pár nap alatt utána az egész arcbőröm egy az egyben lehámlott, pedig nap nem ért akkoriban. Lehet azért nem használt, illetve hatott az arcomra ilyen módon, mert valami fura hormonhatás érte a bőrömet, nem tudom, de később nem mertem vele próbálkozni, nagyon ijesztő volt a hámlás.