nagynoemi1313

Regisztráció dátuma: 2020. március 31.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. március 31.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum
2020. június 21.

Télen hasznàlom amikor Nagyon sokszor ki repedezik , kiszárad a kezem...tobb Neutrogena krémet kipróbáltam már ra de eddig nekem ez vált be a legjobban. Nem csípi a kezem, könnyen elkenhető az illata olyan neutrál nekem. A kezem puha meg reggel is. Valami más tubusban adhatnák, mivelhogy alig lehet kipréselni azon a pici lyukon,főleg ha csak már az aljában van. Olyankor inkább ketté vágom a tubust és ujjal szedegetem ki😂

Garnier Hautklar 3in1

Garnier Hautklar 3in1
2020. június 21.

Heti 1x használom, kb 5-10 percet hagyom rajta az arcomon, ha többet hagyom rajta akkor kiszaritja a boromet.Vizes arcborre viszem fel és körkörös mozdulatokkal picit belemasszirozom. A benne levő szemcsék kellemesen masszirozzak a bőröm. Hűsítő, illata kellemes :) meg vagyok vele elégedve

Chloé by Chloé EDP

Chloé by Chloé EDP
2020. június 16.

Először parfumeriaban szagoltam meg, végül nem vettem meg, de addig-addig járt a fejemben amíg meg nem rendeltem a netrol . Szerintem ez egy igazi nyárias, romantikus illat. Aki szereti az edeskesebb virág illatú parfümöket annak bátran ajánlom, nekem az egyik kedvenc. Az illataba már a legelső pillanatban beleszerettem ❤️