Nagypaleva

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

dr. Organic Snail Gel Csigagél Szemkörnyékápoló Szérum

dr. Organic Snail Gel Csigagél Szemkörnyékápoló Szérum
2024. április 6.

Sárgás színű híg krém (állaga, mint egy hidratáló tejnek), azonban mégis masszív a bőrömön. Leradíroztam az arcom és bekentem vele az egész arcomat kíváncsiságból (norm. esetben csak a szemkörnyéken használom). Fényes a bőrömön és kissé ragacsos percek múlva is. Semleges illata van, ami engem egyáltalán nem zavar. Nem büdös szerintem, csak természetes, semleges, illatmentes, kenőcs "szagú". Úgy gondolom, hogy elsősorban száraz, dehidratált bőrön érdemes használni és estére. Én úgy látom felkenést követően, hogy van feszesítő és feltöltő hatása. A reális ára szerintem pont a bolti ár fele és legalább 30 ml kiszerelésben kellene lennie.

Isana Med Ultra Sensitiv Ajakápoló Balzsam

Isana Med Ultra Sensitiv Ajakápoló Balzsam
2024. április 6.

Ez nekem nagy melléfogás volt, ugyanis a lágyabb ajakápolókat szeretem - de elcsábultam a piszok olcsó ár miatt. Nagyon szilárd, kemény állagú, ami nekem rádermed hűvösebb (hideg) időben az ajkamra. Aki azonban a sikamlósabb, könnyen kenhető ajakápolókat kedveli annak ez szerintem túl masszív textúrájú. Nappalra képtelen vagyok használni, mert kb. 50x körkörösen kenem vele a számat, hogy felmelegedjen és kicsit lágyabbá, kenhetőbbé váljon és anyagot adjon le a bőrömre. Kizárólag este használom, ill. ha már felmelegedett, akkor a szemem alá is bestiftezek vele, de csak éjszakára, mert ártani nem árt. Egy próbát szerintem mindenkinek megérhet, mert 400,- Ft alatt van az ára. A 2 pont azért, mert az árához képest jó minőségű összetevőkkel rendelkezik, de túlzott keménysége miatt gyakorlatilag használhatatlan a számomra.

Dior Forever and Ever

Dior Forever and Ever
2024. január 24.

Olvastam, hogy sok évvel ezelőtt valaki a reptéren tudta csak beszerezni. Nos én is ott vettem még anno, de mára már elfogyott. Ehhez hasonlót kerestem és vittem magammal a Müllerbe. Az eladó hölgy megszaglászta és azt mondta lekezelően, hogy sajnos ilyen WC illatosítóra hasoló parfümöt nem tud ajánlani :( Alig volt degradáló. Gyakorlatilag engem véleményezett (az ízlésemet fitymálta le), pedig nem ez egy eladó dolga. Na mindegy! Ettől eltekintve még mindig szeretem az illatát és bármikor magamra fújnám. Nagyon tartós, rózsás, virágos, könnyed illat. Viszont azt észrevettem, hogy 1 fújásnál tényleg nem volt érdemes többet tenni, mert akkor már tolakodó volt és kellemetlen. 1 fújással viszont egy kellemes tavaszi szellő. Sokáig kerestem alternatívát és a Narciso Rodriguez Fleur Musc for her hasonlóan elvarázsolt - ha esetleg valakit érdekel.