Nagypaleva

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 11.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Signal White Now Detox Mineral Clay & Activated Charcoal Fogkrém

Signal White Now Detox Mineral Clay & Activated Charcoal Fogkrém
2020. október 17.

A következőket ígéri a termék:

1) Fehérebb fogak azonnal:
ha nagyon erre az 'ígéretre' szorítkozunk akkor végülis valahol igaz. Hiszen az alapos fogmosás után a fog tisztább és fényesebb lesz, ezáltal eleve fehérebbnek tűnik. Egyéni véleményem az, hogy ez a fogkrém tisztít, mint bármelyik másik fogkrém, sőt használtam már olyan fogkrémet, aminél 1 tubus elhasználását követően jelentősen fehérebb lett a fogsorom, mint ettől. Tehát az igaz, hogy fogmosás után ezzel fehérebb a fog (mint ez minden fogkrémre kb. ráhúzható szöveg), de nincs jelentős fogfehérítő hatása. Nekem nem tűnik klasszikus értelembe vett fogfehérítő fogkrémnek.

2.) Természetes összetevőkkel való tisztítás:
ok, ez rendben van, természetesek az összetevők. Kellemes az íze is.

3.) Környezetbarát csomagolás:
ez is rendben van. Sőt, olcsóbb a csomagolás, mivel dobozt nem kell gyártani hozzá (?) Ellenben logikátlanul drágább az ára. Holott olcsóbbnak is kellene lennie, hiszen nincs doboza - szerintem. Habár lehet azért drágább (egyelőre) a lakossági ára, mert az újrahasznosítható műanyag a drágább. Maga a környezetvédelem a drága - sajnos.

Mivel az előtte már évek óta használt és jól bevált fogfehérítő fogkrémemet nem hajazza, ezért ez nem kaphat 2 pontnál többet.
Vannak gyengébb fogaim és azok érzékenyek lettek a használatára, továbbá semmilyen jelentősnek mondható fogfehérítő hatást nem tapasztaltam.

Persze ettől még másnak szuper jól beválhat!

Idc Color Aloe Vera Gel

Idc Color Aloe Vera Gel
2020. szeptember 14.

Elhasználtam 1 tubussal. Jó sokáig kitartott. Hasonló egyébként, mint az IDC Institute, csak más a csomagolása (az is jó egyébként).
Nekem ez a termék 100%-osan bevált. Nyugtatta a bőröm és a kipirosodásokat is lehúzta. 250 ml kb. 1600,- Ft-ért nekem megéri. Nagyon szeretem, hogy van benne ricinusolaj, olívaolaj, kókuszolaj is. Kimondottan jó bőrápoló kiegészítő. Hidratál, ápol, nem irritálja a szememet sem. Én lemosóként is szoktam használni. Abszolút bevált, újravevős.

Biotaniqe Csiga Krém 50+ Nappali / Éjszakai Arckrém

Biotaniqe Csiga Krém 50+ Nappali / Éjszakai Arckrém
2020. szeptember 14.

Biztos, ami biztos alapon a +60 változatát vettem meg a 40-es bőrömre. Nem tudom, hogyan fogalmazzam ezt meg finoman, de igyekszem. A krémben található csiganyál ugye a mucin (egy komplex fehérje). Habár van benne tehát fehérje, kollagén, vitaminok stb., így természetesen hidratál és javít a bőr szerkezetén, azonban a benne lévő hatóanyag még így is kevés egy érett bőr látványosabb kezelésére. Tehát nekem a hatóanyag mennyiségével van problémám. Az aktív fehérjét (ha valakinek van hozzá affinitása), akkor más úton is meg tudja szerezni és az tuti aktív! Ha pedig egy aktív fehérjét magamra kenek, akkor ugyan ezt a hatást érem el, legalábbis én ezt vettem észre. Ráadásul ingyen. De aki nem tudja vagy akarja aktív fehérjével megoldani a bőrápolást :) annak ez a krém is jó, csak szerintem a 40 felettieknek a benne lévő hatóanyag kevés. Összességében egyébként ár-érték arány nem rossz.