Nagypaleva

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 11.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Farmona Herbal Care My Nature Argánolajos Tápláló Krém

Farmona Herbal Care My Nature Argánolajos Tápláló Krém
2022. június 27.

A rózsás változatát használtam először, arra max. pontot adtam. Kíváncsi voltam erre az argánosra is, mert sokan írtál, hogy testes, intenzíven hidratál. Én teljesen mást tapasztaltam. Nekem ez az argános változat jóval lájtosabb krém. Fehér, nagyon könnyen kenhető textúra. Szerintem a rózsás jobban hidratál, de ez is nagyon jó, érzi a bőröm, hogy van benne olaj. Nekem ez abszolút belefér a nappali rutinba, mert a bőrömön nagyon könnyed krémecske, a rózsás változata pedig egy testesebb éjszakai vagy téli évszakos krém. Nem bántó az illata, de én szeretem a rózsás illatokat. Ez inkább olyan intenzív drogériás "olcsó illat". Úgy szoktam mondani, hogy olcsó lengyeles illat, mert a lengyel termékeknél érzem általában ezt az illatot :) Egyébként tényleg jól hidratál és nem okozott pattanásokat.

Constance Carroll Turbo Magic Pigment

Constance Carroll Turbo Magic Pigment
2022. június 15.

Ma kaptam meg a csomagom és el vagyok képedve! Nem jellemző rám, hogy termékekért oda legyek, de ez valami elképesztő. Én legalábbis ilyen jó festékkel ritkán találkozom. Lehet ez az én hibám vagy nagyok az elvárásaim :) Na szóval! Minden, ami a termékről olvasható (Make Up Plaza oldalán) igaz. Iszonyú pigmentált, brutál fényes, 1 rétegben takar és amin totál meglepődtem, hogy tényleg az ujjal lehet a legjobban felvenni az anyagot és simán visszaragad a szemhéjra. Azt hittem rajta marad az ujjamon, de tényleg rá lehet tenni a szemre. Próbáltam alap nélkül is alappal is. Alap nélkül is működik. Azt hiszem ez az új kedvenc termékem. A tégelyben olyan, mintha valami nagyszemű csillám lenne, de kinyerve belőle krémesen terül selyemfényben és csillogásban úszva és borzasztó fényesen. A napon egyenesen világított. Bátran ajánlom, én is beszerzek még pár színt. (Régen egyébként ismertem ezt a márkát, de valahogy feledésbe merült.)

Nuxe Huile Prodigieuse OR

Nuxe Huile Prodigieuse OR
2022. június 12.

Azért adtam rá 2 pontot, mert a Barry M márka In The Glow Tahitian Body Oil-ja tök ugyan ilyen és csak 3400 Ft. Az illatuk igaz eltér, mert a Barry M márkának kókusz-virág illata van. Egyébként megkockáztatom, hogy egy kicsit jobb is az én bőrömön, főleg a színe. Szóval tényleg csak azért adtam neki 2 csillagot, mert van alternatívája ugyan ilyen szép vastag üveg csomagolásban, hatással stb. A Make Up Plaza-ból rendeltem a Barry M-et, ha esetleg valakit érdekel. Egyébként a NUXE-val sincs bajom, csak ha valami tök ugyan olyan és jelentősen olcsóbb, akkor nem szoktam rá maxi pontot rá adni. De teljesen jó a NUXE is, csakhát drága (nekem).