nagyrenii

Regisztráció dátuma: 2014. október 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. október 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Bioderma Cicabio Nyugtató Regeneráló Fényvédő Krém SPF50

Bioderma Cicabio Nyugtató Regeneráló Fényvédő Krém SPF50
2020. augusztus 24.

Fényvédőként én nem használom, ahhoz drágának találom. De gyulladásra, sebekre, sérülésekre, napégésre nagyon jó, sokat segít. Pl. csúnya gyulladt pattanást bekentem vele, már fél-1 óra múlva látszott, hogy viszi le a gyulladást. A nyáron egyszer nagyon leégett a vállam, azt is 2-3 nap alatt szépen rendbe tette. Az okoskarkötő gumi pántja úgy kidörzsölte a bőröm, hogy horzsolásszerű sérülés volt a csuklómon körbe, azon is sokat segített. Szóval ilyenekre szerintem nagyon jó. Egyébként viszonylag zsíros, kevés is elég belőle. (Ha néha véletlenül többet raktam be sem akarta szívni a bőröm.)

Essence Camouflage 2in1 Make-Up & Concealer

Essence Camouflage 2in1 Make-Up & Concealer
2020. augusztus 24.

Hófehér bőröm van, picit rózsaszínes beütéssel, ez az alapozó végre eléggé világos, bár picit sárgás, de nem feltűnő, úgyhogy örömködtem neki nagyon. Jól fed, matt a végeredmény, de végig olyan mintha nem "száradna" meg a bőrön, órák után is fog, náthás időszakban az orrom környékéről távozott a zsepibe, volt már, hogy a ruhámat is megfogta, szóval nagyon kell vele vigyázni. Száraz bőröm rettenetesen tud kinézni, úgyhogy arra nem ajánlom. Vannak hibái, amik miatt le is akartam cserélni, de a szín miatt nem tudok megválni tőle, mert eddig ez az egyetlen, ami jó.

Nivea Silk Mousse Vanilla & Caramel Tusfürdőhab

Nivea Silk Mousse Vanilla & Caramel Tusfürdőhab
2018. november 9.

Teljes mértékben impulzusvásárlás volt, nézelődtem és jött a gondolat, hogy kipróbálnék egy ilyen hab állagú tusfürdőt. Én vagyok az, akinek bármit el lehet adni, ami karamellás, úgyhogy ahogy megláttam nem volt kérdés, hogy ezt választom. Igazából érdekes maga az érzés, hogy tényleg mintha egy borotvahabbal tusolnék. Viszonylag nem sok kell belőle, mert nagyon jól felhabzik. Az illata viszont simán csk valami édeskés, nem érzem kifejezetten benne a vaniliát, karamellt. A másik meg, hogy az összes ilyen bután gázos spray-s dolognak van egy enyhe "mellékillata", ami egy ilyen tusoló termék esetén engem kifejezetten zavart. Megvettem most egy másik illatban is, de ezek után szerintem maradni fogok a "hagyományos" tusfürdők mellett.