nagyrenii

Regisztráció dátuma: 2014. október 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. október 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Silk Mousse Vanilla & Caramel Tusfürdőhab

Nivea Silk Mousse Vanilla & Caramel Tusfürdőhab
2018. november 9.

Teljes mértékben impulzusvásárlás volt, nézelődtem és jött a gondolat, hogy kipróbálnék egy ilyen hab állagú tusfürdőt. Én vagyok az, akinek bármit el lehet adni, ami karamellás, úgyhogy ahogy megláttam nem volt kérdés, hogy ezt választom. Igazából érdekes maga az érzés, hogy tényleg mintha egy borotvahabbal tusolnék. Viszonylag nem sok kell belőle, mert nagyon jól felhabzik. Az illata viszont simán csk valami édeskés, nem érzem kifejezetten benne a vaniliát, karamellt. A másik meg, hogy az összes ilyen bután gázos spray-s dolognak van egy enyhe "mellékillata", ami egy ilyen tusoló termék esetén engem kifejezetten zavart. Megvettem most egy másik illatban is, de ezek után szerintem maradni fogok a "hagyományos" tusfürdők mellett.

Yves Saint Laurent Black Opium EDP

Yves Saint Laurent Black Opium EDP
2018. szeptember 30.

Én személy szerint szeretem az édes illatokat. Tulajdonképpen a nagy "hype" miatt vettem meg ezt a parfümöt és való igaz, hogy viszonylag húzós az ára, de én nem csalódtam. Nagyon tetszik az illata magamon, a párom is,kolléganőm is több alkalommal megdícsérte rajtam, szóval tényleg úgy érzem, hogy ez egy nekem való illat. Igazából sosem vettem még újra semmilyen parfümöt, mert szeretem folyton váltogatni őket és mindig új illatokat kipróbálni, de erre biztosan újra beruházok. Nekem most ez "A" parfüm.

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál

Catrice Glam & Doll False Lashes Szempillaspirál
2018. február 13.

Nagyon hasonló keféje van, mint a kedvenc Lovely-s spirálomnak és hasonlóan szép pillákat is csinál, szépen szétválasztja ill. hosszabbítja őket, viszont sajnos vészesen hamar lepotyog és fekete lesz a szemem alja, meg felkenődik és fekete lesz a szemhéjam, amit a már említettnél sosem tapasztaltam. Úgyhogy ez nem lesz újravevős.