nagyvica

Regisztráció dátuma: 2016. április 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 18.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Shiseido Sheer Matifying Kompakt Alapozó

Shiseido Sheer Matifying Kompakt Alapozó
2017. október 19.

Kiváló kompakt termék, számomra tökéletes! Nagyon szép a csomagolása is, igazi gyöngyszem :-) Több funkcióra is használható, nagyon szépen fed egyik nagy kedvencem! Az ára elég borsos, de épp akcióban sikerült hozzájutnom. :-) Érzékeny a bőröm, de nem irritálja és nem lesz pattanásos sem tőle! Jó kis termék ez, meg is jutalmazom a legjobb értékeléssel! :-)))

Chanel Le Vernis Körömlakk

Chanel Le Vernis Körömlakk
2017. október 19.

Nem értem ezt a lakkot, nekem max. 2 napig maradt fent, de a második nap végére már lepattogott a külső részen. Ajándékba kaptam, de őszintén szólva ennyi pénzért már elvárható lenne, hogy tartós legyen. Nagyon csalódott vagyok, pedig amikor megkaptam, örültem neki a márkája miatt. A színe nagyon szép, ezért adok rá egy plusz csillagot.

Moyra Gel Look Körömlakk

Moyra Gel Look Körömlakk
2017. október 19.

Ez a körömlakk tényleg kibírja 5 napig :-)))) El sem hiszem :-) Tőle sokkal drágább társai 2-3 nap után már lepattogtak, pedig én nem vagyok háziasszony típus :-) Szép színei vannak, szerintem ahhoz képest, hogy egy egyszerű körömlakk, sokáig bírja és nem vékonyítja el a körmömet. Az ára pedig hibátlan! Volt olyan körömlakkom, amitől teljesen elvékonyodott a körmöm felső rétege és az ára pedig többszöröse volt ennek. Szerintem nagyon jó kis lakk ez!