Nairam

Regisztráció dátuma: 2018. július 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. július 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Schwartzkopf Taft Curl Styling Balm

Schwartzkopf Taft Curl Styling Balm
2024. május 23.

Jó az állaga,nedves hajon könnyen el lehet oszlatni!!. Az illata, enyhe zöldalmàra emlékeztet, nem tolakodó,másnap már nem is érezni, de ez nem baj, mert lehet mellette parfűmöt használni, nem keveredik sok kence illata. Alapból beach wawes-re szárad a hajam, de ezzel a termékkel cuki kis könnyed fürtöcskéket tudok kihozni belőle. Talán egy kicsit szárít, de egyéb ápolók mellett ez nem gond. Teszi a dolgát, kellő mennyisèg mellett! Nem nehezítí el a hajam, nem erős az anyag. A végeredmény a haj adottságaitól is függ! Azt eltudom képzelni,hogy egy egyenes hajú,hiába keni magára, nem csinál semmit! Biztos van nála jobb termék is, de egyenlőre nem kísérletezek!!

Ari by Ariana Grande

Ari by Ariana Grande
2024. május 23.

Update: Még el sem fogyott,az üveg aljánál járok,de már vettem egy másik 100ml-t is. Valamiért komfortos számomra, és minden nap szivesen használom, mert olyan kis egyszerű, sosem zavar. Télen tartósabb az illat, még másnap is érezni a ruhán, erőteljesebb, jobb,szereti a hideget. Nyáron hamarabb elillan, és sokszor újra kell fújni, gyengébb is!! Nem csak tiniknek való, 30+ Nőként simán viselek akár egy rózsaszín kisruhát, göndör szőke fürtöket, és ezt a parfűmöt, passzol az egész cuki vibehoz. 🥰

Nem vagyok sem tini, sem Ariana fan, egyáltalán nem érdekel ez a része, mégis szeretem ezt az illatot. Fiatalos,könnyed, édes, de nem tolakodó, nem domináns. Vannak kifejezetten nőiesebb, nehezebb illataim, de olyan jól esik rózsaszínbe burkolózni, és olyan cuki gondtalan, vidám csajszinak lenni, a Férfiak szeretik ám ezt is!! Hétköznapokra tökéletes, különlegesebb,jelentősebb eseményekre természetesen mást használok.

Alfaparf Yellow Hajfesték

Alfaparf Yellow Hajfesték
2024. március 19.

Nagyon szép árnyalatai vannak, viszont nagyon nagyon hamar kopik. A középszőke, hamvas szőke árnyalatait próbáltam, fodrász festette, de 2 hajmosás után kikopott. A derékig érő hajam vállig tört, száraz szalma lett,pedig fodrász dolgozott vele.