Nairam

Regisztráció dátuma: 2018. július 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. július 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra

WU2 Miraculum Sampon Normál és Zsíros Hajra
2021. november 27.

Rettenetes szárít, és olyan szénakazalt csinál a hajból,hogy borzasztó nézni! Anyám csak ezt használja mai napig, a szőke haját szétszikkasztja, rettenet, gyerekkoromba rám is erőltette,már akkor utáltam, és most felnőtt fejjel sem változott a véleményem. Számomra az illata töményen még talán elmegy, de amikor keveredik a vízzel, a hajjal na az már rendesen büdös, olyan semmilyen igénytelen sampon.

Isana Night & Beauty Kézkrém

Isana Night & Beauty Kézkrém
2021. november 21.

Teljesen megéri! Finom,kellemes illata van. Könnyen kenhető,kissé vizesebb krém,amit én kifejezetten kedvelek. Hamar beissza a bőröm, nem marad "filmréteg" a kezemen. Ilyen áron abszolút megéri megvenni,táskába bedobni, és használni amikor kell. Nappal is szoktam alkalmazni,amikor csak jólesik! Nem felsőkategóriás termék,így akinek extrán száraz a keze, az nem biztos,hogy meg lesz vele elégedve. Hétköznapokra, mosogatás utáni szárasságra tökéletes.

Cien Kétfázisú, Vízálló Szemfestéklemosó Folyadék

Cien Kétfázisú, Vízálló Szemfestéklemosó Folyadék
2021. november 17.

Olvasva itt a véleményeket, csodálkozom, hogy ennyire rossz mindenkinek. Korábban nivea 2 fázisú szemfesték lemosót használtam, és állandóan homályosan láttam utána, és undorító olajos érzetet hagyott, kísérletezem még másokkal egy ideig. Na mondom,akkor tökmindegy milyet veszek, nagy csodát ne várjak. Bedobtam a kocsiba egy Lidl-s bevásárlás alkalmával, nevetségesen olcsó. Egy makacs vízálló szempillaspirált szedett le, gyorsan. Nem csípte a szemem, nem hagy olajos érzetet, inkább vizes állagú. Szépen leszedte a sminkem. Használata után nem jött a homályos látás. Meglátjuk hosszabb távon hogy fog viselkedni, de nekem eddig nagyon bejön! A cien termékeket gagyinak gondoltam, de ez és a micellás víz meglepően jó!