Nairam

Regisztráció dátuma: 2018. július 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2018. július 24.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Yves Saint Laurent Libre EDP

Yves Saint Laurent Libre EDP
2020. január 20.

Valóban az első fújás felkelti az ember figyelmét,kíváncsivá tesz, majd megbolondít....,de ahogy előttem is írták,idővel átalakul az illat. Amikor az ismerkedés fázisában voltunk,a kocsiban ülve,önkéntelenül eszembe jutott apu,hogy borotválkozás után milyen illata van...
Akkor még nem tudtam,hogy a parfümöm az oka... itthon olvasva a véleményeket esett le a tantusz,hogy másnak is feltűnt a férfias vonal.... Nekem tetszik,hogy nem az a kislányos,gyümölcs-rágó illat,hanem valami egészen különleges! Lehet nem sokan fogják kedvelni,de legalább biztos nem lesz tucat illat! Az üvege is megfogott,letisztult,de mégis egyedi! Még nem találtam meg az igazit, 5csillagot csak annak adnék,de ki tudja, mennyire, lesz hosszútávú a kalandunk ezzel az illattal.

Gabi Sensitive Fürdető és Sampon 2in1

Gabi Sensitive Fürdető és Sampon 2in1
2020. január 5.

Sok mindent próbáltam már,de végre úgy érzem sikerült megtalálni a bőrömnek,hajamnak való terméket! Anya említette,hogy kicsinek csak Gabival mosdatott,minden mástól kiszáradt az érzékeny bőröm,irritációkat okozva. 30 éves fejjel visszatértem a Gabi termékcsaládhoz . Soha többet nem hiszek az agyonreklámozott drága kencéknek!!Csak Gabi! Az ára is szuper!

Gabi Fürdető és Sampon 2in1

Gabi Fürdető és Sampon 2in1
2020. január 5.

Sok mindent próbáltam már,de végre úgy érzem sikerült megtalálni a bőrömnek,hajamnak való terméket! Anya említette,hogy kicsinek csak Gabival mosdatott,minden mástól kiszáradt az érzékeny bőröm,irritációkat okozva. 30 éves fejjel visszatértem a Gabi termékcsaládhoz . Soha többet nem hiszek az agyonreklámozott kencéknek!!Csak Gabi! Az ára is szuper!